»

Ігри Аніме

гри аніме

На сьогоднішній момент продукт сучасної японської культури є не тільки частиною конкретно Японії та її класичної культури в цілому, але і всього світу. Аніме – це японська анімація, створена для дітей, підлітків і дорослих. Орієнтована, звичайно ж, на дитячий і підлітковий вік, але з часом аніме стало настільки популярним, що з'явилися і дорослі жанри. На сьогоднішній момент цей жанр поширений не тільки на території етнічної Японії, але і по всьому світу. Головною відмінністю даного жанру є деталізовану промальовування персонажів і їх відмінні риси.

Мультиплікаційні фільми, створені в жанрі аніме, не мають конкретної тематики і не обмежуються режисерами і сценаристами. Видаються вони у вигляді повнометражних фільмів і (або) серіалами. Сюжетна лінія не обмежується канонами, а навпаки, відрізняється своєю різноманітністю – романтичні, історичні, пригодницькі, фантастичні та багато інших.

Ігри аніме для дівчаток, розміщені на нашому сайті, дозволять вам поринути у зовсім інший світ – світ фарб, романтики і краси. Запустивши одну з ігор, ви зможете відчути себе справжньою героїнею легендарних японських мультиплікаційних фільмів чи серіалів. Якщо вам подобається одягати дівчат, то сміливо запускайте гру і підберіть дівчинці зачіску, сукню, риси обличчя, взуття та інші характеристики. Якщо ж вам подобається розмальовувати, то також запускайте гру. Спеціально для вас ми відібрали найкращі ігри, аніме для дівчаток на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Не обмежуючи вас в жанрі, ми дозволяємо обрати ту гру, яка вам сподобається.

Гри аніме

Історія аніме як жанру

Імовірна дата заснування аніме як повноцінного жанру – 1958 році. Офіційно цей жанр як окремий напрямок у сфері мультиплікації було офіційно визнано в кінці XX століття. На початку цього століття і починає зароджуватися даний жанр.

З 60-х по 2000 роки, аніме як жанр пройшов довгий шлях еволюції та розвитку. Перший ролик, схожий на аніме, був створений в 1917 році і триває він всього 3 секунди. Традиційним основоположником сучасного аніме вважається Tetsuwan Atomu (Astro Boy), створений японським мультиплікатором Осамой Тэдзукой. Пізніше від різновидів манги і аніме починають з'являтися нові жанри:

  • Сьонен – аніме для хлопчиків.
  • Сьодзьо – аніме для дівчаток.

Як вже говорилося вище, особливістю аніме як окремого жанру є зовнішні характеристики його персонажів. Так, наприклад, персонажі виділяються неприродно великими очима. Саме очі є головним чинником в аніме. По них можна визначити вік персонажа, його уподобання, риси характеру, позитивно чи негативно він налаштований.

Дуже часто мультиплікатори додають своїм персонажам окуляри, а також приділяють достатньо уваги волоссю. Традиційно для аніме є наявність різнокольорових волосся самих різних форм, навіть трохи дивних.

Жанрове розмаїття аніме не має меж. Наприклад, умовно розділити жанри можна по цільовій аудиторії (про них можна прочитати вище), специфічні жанри і жанри, схожі з сучасним кінематографом.

До специфічних жанрів належить «Хутра». «Хутра» - це специфічний жанр аніме, в якому основною сюжетною лінією є машини і роботи, які не мають прототипів у сучасному кінематографічному мистецтві.

Третій вид жанрового розмаїття – це жанри, схожі з сучасним кінематографом. Сюди можна віднести наступні: Кіберпанк, Паропанк, стімпанк, фентезі, наукова фантастика (НФ), космічна опера, апокаліптика, постапокаліптика, романтика, містика, повсякденність, комедія, драма, детектив, бойовик та інші.

Є і класичні японські жанри: Самурайський бойовик, бойові мистецтва, добуцу, ідоли, отаку, етті, сетакон, лоликон, сьодзьо-ай, сьонен-ай, психологічний, соціальний фільм.

Гра аніме

Поширеність жанру в Росії і країнах СНД

За часів Радянського Союзу, звичайно ж, на території Радянських Республік поширення і показ закордонних мультфільмів був заборонений, тому російські діти і глядачі були незнайомі з японською культурою і їх мультиплікацією.

Однак, наприкінці 80-х початку 90-х років в Росію, Україну і Білорусь потрапила аніме, що викликало надзвичайний захват, серед жителів колишнього Радянського Союзу. Перші багатосерійні мультиплікаційні фільми в жанрі аніме, які потрапили на територію колишнього СРСР - «Роботек», «Макрон-1» та «Відьма Саллі».

На сьогоднішній момент подиву японський жанр у жителів пострадянського простору не викликає, він без проблем транслюється по телебаченню і дітки їм не гребують.

Спеціально для вас ми відібрали найкращі ігри, аніме для дівчаток з широким розмаїттям жанром – вибирайте те, що вам дійсно подобається і поринайте у світ класичної японської культури.

Приємної гри!

.
на початок