»

Логічні ігри

Логічні ігри

Віртуальні логічні ігри здобули надзвичайну популярність серед не тільки дитячих користувачів глобальної мережі Інтернет, але і дорослих. Даний вид flash ігор дуже поширений і популярний, зважаючи користі, яку вони приносять: розвивають логічні мислення та уяву, дозволяють дізнатися нові факти з різних гуманітарних і технічних наук, дозволяють навчитися швидше вирішувати поставлені завдання і знаходити певні рішення.

Логічні ігри особливо корисні для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Завдяки вдало підібраним розвиваючих логічних ігор, ви з легкістю зможете відкрити у своїй дитині велику кількість талантів, розширити його кругозір, навчитися мислити більш об'ємно. Якщо ж ви вирішили розвивати дитини у творчому руслі, то даний вид ігор також принесе неоцінену користь.

На відміну від інших flash ігор, логічні дійсно задіють розумові здібності людини. Безумовно, якщо порівнювати логічні ігри стрілялки з бродилками, то велику користь принесуть, звичайно ж, перші. Крім розвитку ваших розумових здібностей, ви також можете дуже добре з користю і гарним настроєм провести час за пошуком втраченої логічного ланцюжка. Приміром, на роботі до кінця робочого дня залишилися лічені хвилини, а починати новий фронт вже немає сенсу – ігри на логіку з радістю допоможуть вам і розслаблять після важкого трудового дня.

Логічні ігри

Даний вид flash ігор, розміщених на нашому проекті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, відібрані з максимальною скрупульозністю. Ми підібрали тільки ті ігри, які дійсно принесуть вам користь, відповідають всім критеріям і дозволять весело провести час. Цікаво, що ігри настільки якісно підібрані, що в нашій колекції ви зможете підібрати гри як для дітей, так і для дорослих людей.

Класифікація логічних ігор

Логічні ігри класифікують за своєю жанровою приналежністю. Кожен з цих жанрів ми розглянемо з максимальною увагою:
  • Класичні. До даної категорії ігор відносяться наступні – шашки і шахи, судоку і лінії, хрестики/нулики і морський бій. Цікаво, що в дані ігри ви можете грати разом зі своїм другом, подругою або колегою по роботі.
  • Пазли та квачі. Як ви вже можете здогадатися, до даної категорії відносяться різного роду пазли та квачі. Дані ігри орієнтовані, переважно, на дітей, однак, вибравши складний рівень пазл, і дорослий зможе на час відволіктися і весело провести час. В пазли можна пограти тут.
  • Проходження лабіринту. В даній категорії ваше завдання полягає в проходженні складних або простих лабіринтів. На вашому шляху будуть постійно якісь перешкоди, які ви повинні будете подолати і перейти на більш високий рівень.
  • Ігри в слова. До даної категорії відносяться ті ігри, в яких дійсно треба буде подумати. Наприклад, побудувати асоціативний ряд, підібрати слово відповідно до картинки, вказати місто, країну або континент на певну букву російського алфавіту. Пам'ятайте, що з кожним рівнем складність завдання збільшується, тому не турбуйтеся, якщо ви будете витрачати все більше часу, щоб розгадати загадку.
  • Ігри пошук предметів. В даній категорії вам потрібно буде включити свою максимальну уважність. Система ставить вам завдання в купі речей знайти одну єдину, яка і є «ключем» для допуску в наступний тур (пограти можна тут).

Віртуальні логічні ігри – користь чи шкода?

Існує теорія, що віртуальні логічні ігри приносять не стільки користі, скільки шкоди. Спеціально для вас, дорогі читачі, ми зібрали повну інформацію на цю тему і поговорили з психологами і педагогами. Таким чином, даний вид ігор для дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку дуже корисний, адже допомагає розвивати абстрактне мислення, покращувати пам'ять, розвивати вміння зосереджуватися і визначатися зі своїми цілями, розвивають дедуктивні та прогностичні здібності.

наприклад, вчені довели, що якщо ваша дитина з самого дитинства почне грати в логічні ігри (шахи або шашки), то в більш зрілому віці, він буде думати набагато швидше, а різні гуманітарні й технічні науки будуть даватися йому швидше, ніж тим діткам, які віддали переваги більш ординарним flash ігор.

Таким чином, можна зробити висновок, що логічні ігри надають виключно позитивний вплив на особистісний розвиток дитини і його інтелектуальні здібності.



Історичні передумови виникнення логічних ігор

Логічні ігри – це, напевно, одні з перших ігор, які з'явилися на території нашої планети. Однак, перші відомості про такому роді розвагах ведуть нас в епоху Давнього Єгипту, розквіт якої припав на четверте тисячоліття до нашої ери. Так, саме в Стародавньому Єгипті з'явилася найстаріша гра на логіку – сенет.

Тисячу років тому на Близькому Сході і на сучасній території Ірану та Іраку з'явилися нарди і чаупар. Ще тисячоліття тому на території Стародавнього Китаю з'явилися «Го» і «Го-моку». Цікаво, що всі перераховані вище гри з багатотисячолітньою історією збереглися до сьогоднішніх часів і актуальні і по сьогоднішній час.

З 12 століття вже нашої ери починається активний розвиток логічних ігор по всьому світу. Починають активно поширюватися маджонг, монополія, різні карткові та настільні ігри. До сьогоднішнього моменту люде справді відчували гостру необхідність в класичних версіях даних ігор, поки, звичайно ж, не з'явився комп'ютер. Зараз всі світові гри в різних варіаціях доступні абсолютно у вільному доступі і вам, звичайно ж, не треба витрачати гроші і час на відвідування магазинів і купівлю всього того, що можна отримати абсолютно безкоштовно вже зараз.

Логічні ігри несуть справді неоціненну користь у розвиток кожної дитини і дорослої людини. Приділяючи мінімальну кількість часу щодня таким іграм, ви й не помітите, яким тямущим і інтелектуально розвиненою людиною виросте ваша дитина.

Приємної гри!

на початок