»

Ігри на двох

Ігри на двохКомп'ютерні ігри на сьогоднішній момент є справжнім проривом сучасності. Ще півстоліття тому люди навіть не підозрювали про те, як же сильно комп'ютери і комп'ютерні ігри увійдуть в наше життя. Цікаво, що ігри приваблюють не тільки дітей, але і дорослих. Завдяки даному технічному продукту, гравці з усього світу мають можливість потрапити в зовсім інший світ. Деякі воліють казкові історії, інші – фантастичні, треті – гумористичні. Більш того, в 2011 році в Сполучених Штатах Америки було офіційно визнано, що комп'ютерні ігри – це окремий вид мистецтва.

Игры на двоих по категориям:

Окремо потрібно виділити ігри на двох, які здобули надзвичайну популярність у всьому світі. Комп'ютерні ігри звичайно ж привертають і поглинають інтерес як юних гравців, так і більш дорослих, але, погодьтеся, що проходити гру, опановувати різні таємниці і розгадувати складні і водночас цікаві загадки разом зі своїми друзями або родичами набагато цікавіше.

Якщо ви любите проводити вільний час разом зі своїми друзями, то ігри на двох – це незамінний помічник. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати жанр, який вам і вашому другові найбільш цікавий, і повністю віддатися грі. Зверніть увагу, що всі ігри, розміщені на нашому сайті, знаходяться у вільному безкоштовному доступі і не вимагають реєстрації.

Ігри на двох

Ігри на двох з друзями

Влаштуйте божевільні гонки, змагайтесь зі страшними зомбі пліч-о-пліч разом зі своїм другом, змагайтеся на влучність або почніть командувати багатомільйонною армією – і все це дозволяють ігри на двох. Жанрове розмаїття настільки широкі, що якщо дівчинка не бажає вступати в зухвалі і галасливі ігри, то разом зі своєю подругою вона може влаштувати модний показ, здійснити шопінг за найбільш модних бутіках Мілана або підібрати дивовижний цибулю для моделі.

Випробуйте дружбу боєм, а в цьому вам допоможуть ігри на двох для хлопчиків. Разом зі своїм вірним товаришем ви опинитеся на одній стороні, і тільки разом ви досягнете результату. Прикривайте свого друга від ворогів, поки він розміновують будівлю або виконує якусь іншу місію. Пам'ятайте, що спільне загальна справа зближує.

Чому ігри для двох краще з справжнім чоловіком або близьким другом, ніж з програмованою системою? Справа полягає виключно в інтересі. Так, комп'ютерні програми не можуть змінювати алгоритм дій, тому найчастіше всі його дії досить передбачувані. Вибравши перший варіант, інтерес до гри підвищується, а разом з ним і азарт. Грати з живою людиною, звичайно ж, набагато цікавіше.

Пам'ятайте, що комп'ютерні ігри не повинні зашкодити вашій дружбі. У цьому випадку, на жаль, ви обидва програєте. Не варто вступати в бійки, адже краще показати свою перевагу в Колізеї на гладіаторських боях або на замінованому полі Другої світової війни.

Умовно такі ігри можна розділити на два типи – онлайн і оффлайн. Якщо ви граєте в режимі онлайн, то разом зі своїм другом ви можете знаходитися в різних місцях, а керуєте – двома різними персонажами. Режим офлайн, на нашу думку, набагато цікавіше. Ці ігри влаштовані таким чином, що всі гравці грають на одній клавіатурі. Більш того, розробники комп'ютерних ігор передбачили і варіант більше двох гравців. Ділити клавіатуру дуже весело, особливо якщо в гру вступає відразу кілька гравців. Не переживайте, клавішею вистачить усім.

Чому ігри на двох з однією клавіатурою – це не тільки дуже весело, але й корисно? Все елементарно просто, адже, завдяки даного типу ігор, ви поєднуєте реальне спілкування зі своїми друзями з захоплюючими іграми. Після завершення епічної місії або завдання, обов'язково підіть на кухню разом зі своїм другом і випийте чаю з смачним пирогом.

Гра на двох

Історія появи комп'ютерних ігор

Перші комп'ютерні ігри з'явилися в 50-х роках минулого століття. Рівень графіки і технічні характеристики були на примітивному рівні. Два роки тому в 1952 році була створена перша гра «Хрестики-нулики» А. С. Дугласом в якості дисертації в Кембриджському університеті. Ще шість років потому розробник Вільям Хигинбот створений симулятор тенісної гри на комп'ютері.

Більш активно розвинулася ігрова індустрія в 70-х роках того ж століття. В цей час почали створюватися комп'ютерні ігри для консолей і персональних комп'ютерів. Ще одним проривом було створення ігрових автоматів, які здобули надзвичайну популярність в США.

Класифікація комп'ютерних ігор за жанрами, кількістю гравців і платформ

Класифікувати комп'ютерні ігри можна за такими характеристиками: платформа, жанр, кількість гравців. Розглянемо кожну характеристику окремо:
Платформа.

Існує велика кількість ігрових платформах, різні операційні системи (windows, linux, macos та інші), консолі, а також ігри для мобільних операційних систем. Цікаво, що більшість великих виробників ігор на сьогоднішній момент адаптують свою продукцію абсолютно під всі платформи. Таким чином, можна зробити висновок, що ігри бувають на одній платформі і мультиплатформенні.

Жанр.

Жанрове розмаїття настільки широке, що всі пункти широко розкрити ми не зможемо. Ось головні з них:
  • Пригоди
  • Бойовики (аркади, стрілялки й інші)
  • Рольова гра (RPG). Різновид цього жанру – це ММОРПГ (рольові ігри).
  • Стратегії
  • Симулятори
  • Головоломки
  • Кількість гравців

Ігри можна розділити на дві великі категорії – однокористувацькі та багатокористувацькі. Закономірно, що до першої категорії відносяться ті ігри, в яких головним героєм є тільки ви, при цьому не перетинаєтеся з іншими гравцями або це не закладено розробниками. Багатокористувацькі ігри – це ті ігри, в яких ви безпосередньо під час ігрового процесу перетинаєтеся з іншими гравцями, виступаєте по відношенню до них союзником або ворогом, виконуєте загальні місії.

Ігри для двох – це дійсно хороший шанс краще здружитися зі своїм товаришем, налагодити стосунки дітей і батьків, а також просто весело провести час в приємній обстановці.

Приємної гри!

.
на початок