»

Гри далекобійники

Гри далекобійники

Отримаєте бали і гроші за виконання завдань – перевезіть вантаж на своїй машині і доставте його у вказане місце точно в строк. Вважаєте, що легко впораєтеся? Тоді давайте перевіримо ваші сили – відкривайте гри далекобійники і доведіть, що ви кращий водій!

Великі автомобілі, літри кави і тільки дорога перед очима – всі ці елементи є в житті людей, яких ми називаємо далекобійники. Вони перевозять найрізноманітніші вантажі і проводять майже все життя в дорозі. Наскільки цікава така робота? Зараз у вас є приголомшлива можливість з головою зануритися в цей світ – ласкаво просимо на територію свободи, подорожей і пригод!

Гри далекобійники – приєднуйтесь до касти особливих особистостей

досі вважається, що професія водія вантажного автомобіля – далеко не сама престижна і високооплачувана. Але насправді це цікава, захоплююча і досить важка діяльність, що тільки підтверджують гри далекобійники:

 • вам доведеться проводити в онлайн-шляхи мінімум кілька діб – не можна зупинятися, інакше бандити можуть викрасти машину або обікрасти вас;
 • швидше за все, вам буде доручений дуже важливий і цінний вантаж, тому за вами обов'язково будуть полювати зловмисники;
 • і, звичайно ж, виконати завдання потрібно як можна швидше, тому вам доведеться сильніше тиснути на педаль газу і одночасно стежити за рухом на дорозі. Інакше ви станете винуватців аварії або вас зупинить інспектор ДАІ. Пам'ятайте, не можна зупинятися і спізнюватися – інакше ви програєте;
 • головні персонажі гри далекобійники – сильні, впевнені і цілеспрямовані особистості, що обов'язково позначиться на вашому світогляді. Ви зрозумієте, що будь-які проблеми і труднощі можна подолати, - важливо не стояти на місці і завжди вирушати в дорогу;
 • багато гри далекобійники включають проходження декількох рівнів, причому кожна наступна місія набагато складніше попередньої. Будьте готові зустрітися з новими перешкодами і суперниками!
 • зверніть увагу, у цьому розділі є особливі ігри за участю далекобійників: в деяких доставка вантажу пов'язана з реальною небезпекою і вам доведеться їхати дійсно екстремальній трасі, а в інших доведеться забирати машину з-під справжніх куль;
 • також ми пропонуємо спробувати свої сили на эмуляторэ, в якому потрібно точно і правильно припаркувати свій вантажний автомобіль. Вважаєте, що це легко і просто? Перевірте свої сили!


Гра далекобійники

Чому у нас дійсно кращі ігри далекобійники?

Ми підібрали змагання за різними критеріями, а тому впевнені, що ви знайдете потрібну програму.

 1. Різноманітні жанри. Проста аркада, серйозна гонка на виживання або цікавий емулятор, в якому правлять закони реальному житті, - вибирайте гру і насолоджуйтеся продуманим геймплеєм.
 2. Цікаві завдання. Ви можете відправитися по знайомій дорозі своєї країни або забратися в глибини невідомій місцевості, перевезти звичайний вантаж або отримати досить неординарний замовлення. А іноді доведеться битися з зомбі і іншими монстрами! У будь-якому випадку, гри далекобійники чекають вашої уваги та участі.
 3. Відчуття реальності в режимі онлайн. Звичайно, це невеликі гри, але більшість з них створювалося з урахуванням правил звичайному житті. Тому ви можете відчути себе справжнім далекобійником.
 4. Надихаюче музичний супровід. Крутити кермо добу безперервно – досить монотонне заняття, тому в кожної відібраної нами грі своя фонова музика, яка трохи розслабляє, але при цьому допомагає завжди бути в тонусі, щоб не проїхати потрібний поворот.
 5. Тільки робота – і ніякої реклами. На відміну від інших ігрових сайтів, у нас немає зайвих, нетематичних повідомлень, які тільки відволікають від виконання місії. Тому тут ви можете стати частиною справжнього геймерського співтовариства.

Готові виконати завдання? Тоді запускайте гри далекобійники і вирушайте в дорогу!

.
на початок