»

Гри Кунг-фу Панда

гри Кунг-фу Панда

Кунг-фу Панда – це один з найбільш улюблених повнометражних мультиплікаційних фільмів сучасного покоління. Сценаристи вибрали на роль головного героя толстого і неповороткого, але дуже доброго і ласкавого ведмедя, і не прогадали, адже саме він став улюбленцем публіки і завоював популярність у всьому світі. Весь парадокс мультфільму полягає в тому, що як неповоротка і товста Панда може освоїти древневосточное мистецтво Кунг-фу? Однак, сценаристів і режисера це не зупинило, і вони зруйнували стереотипи.

Незграбна Панда, в минулому – продавець локшини, досяг небачених висот і став обраним воїном, метою якого стало перемогти самого жорстокого воїна, претендента на титул Дракона – Тай Лунга. Мультфільм став справжнім бестселером і отримав своїх шанувальників по всьому світу, принісши своїм творцям понад півтора мільйона доларів США. Мультиплікаційний фільм насичений не тільки дотепним гумором, але також і багатими знаннями. Панда своїми вчинками сприяє глядачів задуматися про своє життя та краще пізнати себе.

Гри кунг-фу панда

Ігри представлені на нашому сайті представлені широким арсеналом жанрів і ніш. Найбільша колекція флеш-ігор сприяє тому, що в ваших силах вибрати те, що вам дійсно цікаво. Починаючи від неймовірних і божевільних action і аркад і закінчуючи інтелектуальними іграми, головоломками, паззлами та розмальовками.

Спеціально відібрані гри кунг-фу Панда на нашому сайті дозволяють грати в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. У вас є унікальний шанс зануритися в казковий світ Панди і його друзів, поборотися не на життя, а на смерть або пробігти довгі дистанції, збираючи бонуси і окуляри.

Більшість ігор, представлених в цьому розділі, є сучасними з красивим і яскравим тривимірним зображенням, і вдало підібраним музичним супроводом. Для початку гри вам потрібно буде пройти тренувальний рівень, завдяки якому ви вивчите всі рухи і команди під час гри. Навчившись бойовому мистецтву, ви можете сміливо переходити на наступний рівень і почати боротися з ворогами разом зі своїми друзями.

Гри кунг-фу Панда, представлені на нашому сайті, дозволяють розвивати не тільки інтелектуальні здібності дитини, але і його увагу і реакцію. Приміром, для того, щоб досягти результату в техніці стрибка «Тигр», потрібно довго тренуватися керувати мишкою, щоб встигнути за усіма вказівками тренера. Для дітей менше, ви зможете вибрати гру – розмальовки або пазли. Не раз було доведено, що прикрашати улюблених героїв позитивно впливає на сприйняття мистецтва дітьми, а складати мозаїку на його увагу і розумові здібності.

Сюжетна лінія мультиплікаційного фільму - кунг-фу Панда

Як уже говорилося, гри кунг-фу Панда, засновані на реальному мультиплікаційному фільмі, мають надзвичайно цікавим і захоплюючим сюжетом. Сюжетна лінія починається з історії про незграбною і товстої панду По, що підробляє, виготовляючи локшину. Однак, За все життя мріяв стати великим воїном, перемігши сили зла.

Гра кунг-фу Панда

Одного разу, Великому майстрові кунг-фу Угвэю відкрилося майбутнє, в якому він побачив, що з в'язниці втече злий Тай Лунг, завоює Долину миру і помститься всім її жителям за те, що не дозволили стати йому обраним Воїном Дракона. Великий майстер вирішив зробити турнір, в якому і визначиться справжнім Воїн, який зможе протистояти Таю. У турнірі брали участь Тигр, Мавпа, Журавель, Богомол і Гадюка, однак, у найвідповідальніший момент з неба випадково впала панда. Не довго думаючи, Великий майстер Угвэй вирішив, що саме По дійсно зможе протистояти Таю Лунгу.

почали збуватися Передбачення і Тай справді втік з в'язниці. За і п'ятеро його вірних друзів - Тигр, Мавпа, Журавель, Богомол і Гадюка всіма силами намагаються їй протистояти. Завдяки спільним зусиллям, твердого стрижня і стараннями, разом вони перемогли Тая і звільнили Долину.

Гри кунг-фу Панда вчать працювати над собою, не впадати у відчай і завжди йти вперед. Цей мультиплікаційний фільм є хорошим поєднанням іскрометного гумору і мотивів, які позитивно впливають на дітей.

Приємної гри!

.
на початок