»

Ігри Ассасин

ігри ассасин

Assassin's Creed – популярна серія відеоігор, адаптована практично під всі платформи комп'ютерів, мобільних операційних систем і консолей. Ассасин – це справжній східний найманий вбивця. В голові головного героя популярної гри ассасин – звичайного бармена – починають з'являтися пригоди Альтаїра. В його голову вбудований спеціальний чіп однієї з найбільших корпорацій світу – Абстрего. Ассасини дуже добре володіють холодною зброєю, вони спритні, моторні і виверткі. Вони – машини для вбивств, які здійснюють їх без зайвого шуму.

Всі ігри ассасин крід містять в собі захоплюючий сюжет, динамічний геймплей і мають неймовірно красивою графікою. На нашому сайті у вас є унікальна можливість грати в ігри про ассасин абсолютно безкоштовно, і найголовніше – без реєстрації.

Ігри ассасин

Все французька компанія Ubisoft випустила 11 редакцій гри ассасин. На сьогоднішній момент остання – 12 в редакції – знаходиться в стадії розробки. Її назва – Assassin's Creed Unity. Під час випуску останньої редакції гри, розробники представили багатокористувацький режим, завдяки якому гравці з усього світу змогли об'єднатися і грати все разом.

Суть гри ассасин – проходження ланцюжка вбивств на замовлення їх ватажка. Для того, щоб почати проходження, гравець повинен потрапити в штаб-квартиру асоціації Асасинів через Святу Землю і вирушити в один з міст на вибір – Акко, Дамаск, Єрусалим та інші. Відшукавши штаб-квартиру братства, ви починаєте отримувати завдання. Суть завдань полягає в тому, що вам треба когось вбити, підслухати розмову, викрасти і доставити в зазначену точку і т.д. Завдання пов'язані між собою цікавою і захоплюючою сюжетною лінією.

Виконавши завдання, ви, як головний герой, повинні повернутися в штаб-квартиру братства, здати завдання і отримати нагороду. Класна сюжетна лінія, відмінна графіка і вдалий музичний супровід, наповнений напруженою, а іноді і моторошної музикою є головними характеристиками Assassin's Creed.

Сюжет гри Ассасин

Загальний сюжет гри заснований на баталіях між тамплієрів і ассасинамі, війна, яка йде багато століть поспіль. У ролі головного героя виступає – Дезмонд Майлс, що є прямим нащадком асасинів. Скориставшись спеціально створеної машиною для зчитування пам'яті предків з ДНК – Анимусом, головний герой Дезмонд повертається в минуле і переживає всі моменти життя його предків. Майлс ставить перед собою мету: випередити тамплієром і першим знайти «Частинки едему» для того, щоб запобігти кінець світу. Варто уточнити, що в третій частині Assassin's Creed закінчується сюжетна лінія, в якій головним героєм є Дезмонд Майлс. У редакції гри Assassin's Creed III: Liberation вперше головним героєм стає жінка – Авеліно де Гранпре. Всі події в цій частині відбуваються у Новому Орлеані – місті, в якому скоро почнеться повстання. Її мета – боротися за волю у цьому місті. Дії в грі відбуваються в XVIII столітті. Цікавий факт, що Авеліно – це перший жіночий персонаж в іграх ассасин, вона носить капелюх, а не капюшон, як попередні головні герої, а також має аналогічний шрам, як Дезмонда Майлса та інших головних героїв.

На нашому сайті ви знайдете багато цікавих і захоплюючих ігор Assassin's Creed. Відчуйте себе справжнім вбивцею: переслідуйте своїх жертв, вбивайте і викрадайте людей. Пам'ятайте, що на нашому сайті ми пропонуємо вам тільки відбірні ігри ассасин.

Приємної гри!

.
на початок