»

Ігри бігалки

Ігри бігалки

Навіть в інтернеті можна вести активний спосіб життя – для цього створені ігри бігалки, в яких головному героєві належить подолати безліч перешкод, виконати важливі завдання і, головне, постійне перебувати в русі. Мабуть, це найбільш динамічні і позитивні ігри, які можна обрати сьогодні і зараз!

Якщо рух – це життя, то ігри бігалки являють собою кращий засіб, щоб зробити її активною і насиченою яскравими враженнями. І для цього зовсім не потрібно купувати спеціальну бігову взуття, вирушати в парк або на стадіон, щоб повернутися додому зовсім змученими. Потрібно лише запустити потрібний додаток і стати новим переможцем.

Кращі розваги – спеціально для вас!

Щоб вам було простіше орієнтуватися, ми пропонуємо умовно розділити гри бігалки за кількома критеріями:

  1. За видом локації – вас чекають заплутані лабіринти, старовинні замки, інші планети, задушливі будівлі, з яких хочеться втекти. Будьте обережні, у кожній місцевості є свої секрети, за кожним рогом може перебувати злий противник, який шукає можливість відправити вас в початок змагання.
  2. жанр – ви готові до зустрічі з монстрами, зомбі, прибульцями та іншої безбожність? Якщо так, то запускайте гри бігалки з цього розділу. Вас чекають неймовірні пригоди, в яких вам потрібно проявити всю свою спритність, розвинути максимальну швидкість і успішно подолати всі перешкоди на шляху до перемоги.
  3. За типом героя – ви можете стати лицарем, перетворитися в улюбленого мультяшного персонажа або спробувати себе в якості лиходія. У цьому розділі зібрані гри бігалки, в яких ви можете стати будь-яким героєм – вам залишається тільки зробити свій вибір і запустити потрібний додаток.
  4. За видом місії – деякі ігри бігалки засновані на простому завданні, коли потрібно просто добігти до фінішу. Але в більшості випадків вам доведеться пройти більш складні і водночас цікаві випробування: зібрати всі предмети, знищити ворогів, пройти перешкоди і, звичайно ж, стати переможцем!
  5. Бігалки для дівчаток і хлопчиків – зрозуміло, у кожного є свої уподобання в питанні геймплея і вибору головних героїв, тому ми не забули підібрати особливі ігри бродилки.
  6. Бігалки на двох – якщо у вас вдома зібралася хороша компанія, і ви шукаєте варіанти відмінного проведення часу, то зверніть увагу на ігри бродилки, призначені для командного проходження. Це удвічі веселіше та цікавіше, ніж звичайні змагання.

Зверніть увагу на 3 приємних відмінності наших ігор:

  • у них немає реклами, тому ви не відволікаєтеся від ігрового процесу;
  • вони доступні цілодобово, а не по абонплаті, як на багатьох інших сайтах. Заходьте вдень, ввечері або вночі – ігри бігалки чекають вас;
  • вам не треба реєструватися і стежити за збереженням ігрового процесу – все відбувається тут і зараз, щоб ви могли насолоджуватися життям в режимі онлайн.

Готові до старту? Запускайте гри бігалки і дістаньтеся першими до фінішу!

.
на початок