»

Ігри битви

Ігри битви

Ігри Битви – ідеальне поєднання стратегії, тактики, навичок бойових дію для армій або окремих осіб. Усвідомлюючи битву як елемент глобальної війни, дуже важливо всіма силами забезпечити перемогу своїх військ або свого героя. Точно сформульованою метою та відмінною базою для її реалізації і цікаві флеш ігри битви дорослим і дітям.

Ігри битви – для юних стратегів

Про те, як важливі окремі бойові дії, вчать нас історичні факти і популярні фільми. Грамотно проведений бій здатне кардинально змінити хід війни, забезпечивши перемогу тієї чи іншій стороні. Класичними прикладами історично значущих битв вважаються Сталінградська, Куликівська, Курська танкова!

Підбираючи flash-гри для нашого проекту game-play.com.ua, ми не обмежилися традиційними сюжетами і пропонуємо освоїти ще більш цікаві космічні, підводні і фантастичні битви. Для перемоги в битвах нашим гравцям доведеться вирішувати складні завдання комплексного озброєння, тактичного розподілу загонів і вибору об'єктів нападу. Правильний розклад сил допоможе здолати з мінімальними втратами і під тріумфальні звуки фанфар перейти на новий ігровий рівень.

Битва – як історичний екскурс

і Сучасні космічні битви – це війна технологій. Істинне майстерність військової справи гравець може продемонструвати в сюжетах історичного характеру. Єгипет, Стародавня Греція, Османська імперія, Персія – ось народи, які чудово вміли воювати і робили це з професійним розмахом.

У флеш іграх «Битва» гравці можуть взяти на себе командування військами Олександра Македонського чи повести в бій римські легіони. Драйв від пригод і тонких тактико-стратегічних знахідок часто тут набагато інтенсивніше, ніж в сюжетах Другої Світової війни.

Всі ігри Битва відрізняються чудовим графічним виконанням, хорошою музикою і логічним сюжетом. А навчившись діяти на ратному полі, набагато простіше аналізувати і вирішувати ситуації в житті.

на початок