»

Ігри Бродяга

Ігри Бродяга

Ігри Бомж Бродяга, розміщені на нашому сайті засновані на сюжетній лінії популярного американського бойовика 2011 року випуску «Бомж з дробовиком». У головній ролі виступає звичайний американський бомж, у якого життя пішло шкереберть, по імені Бродяга. Наш головний герой потрапив у жахливий місто, в якому правлять сильні бандформування, які тримають у страху і хаосі все населення. Назва міста дещо специфічні та іронічне – «Місто надії».

Від безвиході, головний герой ходить по місту і бачить газонокосарку, вартістю в 50 американських доларів. Недовго думаючи, він вирішив, що непогано було б назбирати грошей і купити її, щоб заробляти гроші, підстригаючи газони населення «Місто надії». У цьому магазині Бродяга зустрічає сини ватажка угруповання, за якими він буде в підпільний клуб гральних автоматів. Між синами і однією дамою Еббі відбувається суперечка, зав'язується бійка. Бродяга допомагає Еббі, за що члени бандформування б'ють його.


Ігри Бродяга

Дівчина Еббі забирає Бродяга до себе додому, де допомагає загоїти рани. На наступний день Бродяга відправляється до одного відео-оператора, який платить гроші головному героєві за те, що той буде на камеру показувати все, що той скаже. Бродяга заробляє гроші і повертається в магазин, щоб купити газонокосарку. Однак, в цей же час члени банди вриваються і починають все грабувати і трощити, взявши в заручники жінку і її дитину. Бродяга бере у руки дробовика і починає розстрілювати грабіжників. Замість газонокосарки, Бродяга вирішив купити зброю. Тепер він вийшов на полювання.

Ігри Бомж Бродяга передають справжню атмосферу гангстерського американського містечка вісімдесятих років. Разом з головним героєм у вас є унікальна можливість виступити проти корупційних схем поліцейських, які прикривають бандитів і допомагають тримати все місто в страху і самих бандитів, які грабують, ґвалтують і вбивають мирних жителів. Тільки ви зможете допомогти нещасним людям, які втратили надію на справедливість. Ігри Бомж Бродяга дадуть вам в руки зброю і відправлять подорожувати по вуличкам «Місто Надії» відвойовувати справедливість не з допомогою букви закону, а з допомогою зброї і ненависті до тих, хто творить зло.

На відміну від Бродяга, який за сюжетної лінії фільму загинув, у вас є унікальний шанс виправити стан речей, встановити свої порядки у місті і повернути справедливість і чесну поліцію городянам.

.
на початок