»

Ігри Чарівниці

ігри Чарівниці

Чарівниці – це французький дитячий мультиплікаційний серіал, заснований на італійському коміксі W.I. T. C. H, що в перекладі з англійської – «відьма». Сама абревіатура складена з імен головних персонажів - Will, Irma, Taranee, Cornelia і Hay Lin.

Назва цього мультиплікаційного серіалу пройшло складний шлях у Росії. Перша назва була – «Відьми», потім серіал перейменували в «Чарівниці», але в кінцевому підсумку зупинилися на «Чародейках». Структура мультсеріалу – 2 сезони по 26 епізодів у кожному. Цікаво, що у паперовій версії (комікс) даної історії, творці випустили 12 сезонів 12 епізодів у кожному. Історія розповідає про п'ять дівчаток-підлітків, кожна з яких володіє унікальною надприродною силою і може керувати певною стихією. Даний серіал здобув надзвичайну популярність не тільки за кордоном, але і в Росії, внаслідок чого були створені ігри чародійки.

Відчуйте себе справжньою володаркою стихії води, землі, вогню або неба, воюйте зі злими силами, які почали правити на нашій планеті. Ігри Чарівниці дозволять вам зануритися в чарівний магічний світ, в якому ви навчитеся використовувати свої здібності виключно за призначенням. Дані ігри представлені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації. Вибирайте будь-який цікавить вас жанр, від динамічної аркади і закінчуючи інтелектуальними ребусами та розмальовками, і почніть свою чарівну історію разом зі своїми вірними соратниками прямо зараз!

Ігри Чарівниці

Сюжетна лінія мультфільму «Чарівниці»

Сюжетна лінія розповідає про дівчаток-підлітків. Сама історія почалася з того, як Вілл Вандом (одна з дівчаток) переїжджає в інше місто – Хитерфилд і в новій школі знайомитися з дівчатами - Ірмою Лер, Тарані Кук, Корнелією Хейл і Хай Лін. Після уроків дівчинки вирішили відсвяткувати знайомство в ресторані, власниками якого є батьки Хай Лін. У цьому ресторані дівчата зустрічають бабусю Хай Лін, яка і розповіла дівчаткам, що їх обрали новими Стражницами. Таким чином, Ірма Лер отримала стихію води, Тарані Кук отримала стихію вогню, Корнеля Хейл – стихію землі, Хай Лін – стихію повітря, а Вілл Вандом стала берегинею Серця Кондракара.

Сюжетна лінія грунтується на історії, яка сталася дуже давно. Багато років тому не існувало зла на землі, але потім виник зовсім інший світ, в якому з'явилися злі істоти. Для того, щоб вони не потрапили на Землю, був створений невидимий бар'єр, який захищав наш світ від проникнення інших злих істот.

Головне завдання дівчаток – з'явитися на виклик Кандракара і закривати всі дванадцять порталів, які відкриваються час від часу. Справа в тому, що через всі ці портали можуть спокійно потрапляти злі монстри в наш світ.

Вибравши гри Чарівниці – будьте обережні, адже за вами завжди будуть стежити монстри в людській подобі, які будуть робити все, щоб ваша місія була провалена. Кожна мить – будьте напоготові, інакше не встигнете озирнутися, як на вас нападуть злісні монстри.

Персонажі мультфільму «Чарівниці», їх здібності і сили

Вілл Вандом – переїхала разом зі своєю мамою в нове місто, пішла в нову школу і відразу здружилася з іншими дівчатками. Цікаво, що саме ця дівчинка є ключовою ланкою у всій команді чародійок. Отримавши від бабусі Хай Лін священний амулет «Серце Кондракара» вона поєднує в собі всі сили чародійок, може їх примножувати, відкривати або закривати портали, створювати енергетичні захисні бар'єри, оживляти різні предмети техніки або оживляти неживі предмети, а також змінювати вигляд і ставати невидимою. Без Вілл дівчинки не зможуть працювати в команді повноцінно. На жаль, Вілл навіть не здогадувалася про те, наскільки вона сильна і якими ще здібностями володіє.

Ірма Лер – це сама імпульсивна і ексцентрична дівчинка у всій команді. Її стихія – це вода. В арсенал її надприродних сил входить перетворення води в лід, а також будь-які маніпуляції з водою. Крім цього, Ірма володіє даром навіювання, чим з радістю користується на іспитах, вселяючи викладачам ставити їй ті теми, які вона вивчила. Ірма в ранньому дитинстві втратила свою матір, що її дуже турбує, але і мачуха Ганна замінила їй рідну матір.

Тарані Кук – тиха афроамериканська дівчинка, що володіє силою стихії вогню. Тарані найбільш відповідальна та серйозна дівчинка у всій команді. В арсенал її можливостей входить повне управління вогнем, а також пошук місця розташування інших стражниц.

Корнелія Хейл – дівчинка, що володіє надзвичайно красою. Її стихія – земля. До складу її надприродної сили входить повне управління каменем, можливість оживляти, умертвляти і повністю керувати рослинами.

Хай Лін – дівчинка азіатка. Її стихія – повітря, саме тому в арсеналі її надприродних сил знаходиться можливість повного управління повітрям: створення вихорів, потужних потоків вітру, спеціальні повітряні бульбашки, з допомогою яких вона може пересуватися під водою, а також Хай Лін вміє перетворюватися в повітря і проникати в ті місця, куди не може проникнути жодна людина або тварина.

Цікаві факти про мультиплікаційний серіал «Чарівниці»

  • У 2008 році, ґрунтуючись на мультсеріалі «Чарівниці» розробники комп'ютерних ігор випустили гри чародійки.
  • У 2010 році була створена настільна гра «Чарівниці: Магія дружби».
  • Існує три версії вступних пісень – американська, англійська та італійська. Американська та латиноамериканська за основу вступної пісні взяли фрагменти з серій, у той час як англійська є оригінальною.
  • Американська заставка не перерисовывалась у другому сезоні, англійська ж в свою чергу випустила дві оригінальні заставки – для першого і для другого сезону.
  • Другий сезон мультсеріалу «Чарівниці» був намальований іншим художником. Це обумовлено тим, що студія, яка займалася створенням першого сезону «Чародійок» була куплена компанією SIP Animation.

.
на початок