» »

Hannah Montana Ігри

hannah montana ігри

Hannah Montana Ігри створені спеціально для фанатів однойменної поп-співачки, з якою ми познайомилися багато років тому. Вона не тільки кумир багатьох підлітків, але і головна героїня яскравих онлайн-додатків, зібраних в одному розділі на нашому сайті.

Мрієте, щоб знаменитості стали хоч трохи ближче? Hannah Montana ігри виконують цю мрію! У цьому каталозі зібрано все, що розробники створили з моменту появи цієї героїні на екранах телевізорів.

Гри Hannah Montana: хто в головній ролі?

почалася в березні 2006 року – на каналі Disney Channel з'явився цікавий телевізійний серіал. Його сюжет присвячений дівчинці, яка вирішила жити подвійним життям. У звичайному житті він школярка-підліток, яку звуть Майлі Стюарт. Вночі вона перетворюється на відому поп-співачку Ханну Монтану. Героїні доводиться постійно маскувати свою справжню особистість від суспільства. В курсі її діяльності тільки близькі друзі і сім'я.


Hannah Montana Ігри

Hannah Montana Ігри – це ваше власне продовження історії цієї дівчини. Запустіть один з додатків та переконайтесь – життя у міс Стюарт досить насичена, щоб потребувати вашої допомоги.

Жанри, в яких створені гри Hannah Montana

Кожна програма має свою місію, умови та основні завдання. Справа в тому, що всі ігри побудовані на сюжетної лінії серіалу, тому їх розробники вирішили: потрібно використовувати всі можливі жанри.

Тому в каталозі нашого сайту ви знайдете:

  • Hannah Montana Ігри переодевалкі – крім шкільної форми у героїні повинна бути яскрава і помітна одяг, адже вона виступає перед молодими людьми! Допоможіть їй підібрати відповідний наряд, щоб виглядати ідеально, як в школі, так і на черговому виступі.
  • Hannah Montana Ігри салон краси – добре, коли у тебе неординарна зовнішність. Але навіть відомі зірки відвідують косметологів, майстрів нігтьового сервісу, перукарів і стилістів.
  • Hannah Montana Ігри бродилки – статут від концертної діяльності і знову превртившись в Майлі Стюарт, головна героїня продовжує шукати пригоди. Допоможіть їй дістатися до пункту призначення, збирати бонусні фішки і заробити максимум очок.
  • Hannah Montana Ігри на кухні – у Майлі є подруги і друзі, які часто навідуються до неї в гості. Тому головною героїні потрібно вчасно приготувати коктейлі, спекти пиріг або приготувати якесь цікаве блюдо. Якщо ви любите гри в стилі кухонних пригод, то ці інтернет-додатки точно для вас!
  • Ігри-тести – хочете дізнатися, який ви герой знаменитого серіалу? Тоді відкривайте відповідну гру і дізнайтеся відповідь на своє питання.

Hannah Montana Ігри настільки яскраві і різноманітні, що до них часто приєднуються дорослі. Тому швидше запускайте додаток і виконуйте завдання – відпочивайте весело і з користю!

.
на початок