» »

Ігри Прибирання

ігри прибирання

Нудне заняття може перетворитися на справжню гру – це правда, якщо вибрати одне з онлайн-додатків з цього каталогу. Перетворюйте місцевий хаос в повний порядок всього в кілька кліків миші і допомагайте героям залишатися такими ж акуратними і доглянутими. Вас чекають ігри Прибирання!

Можна перетворити прибирання на щось веселе, цікаве і захоплююче? Раз ви знаходитесь на цій сторінці, значить для вас такий поворот подій стане новою реальністю. У цьому каталозі ми зібрали ігри Прибирання, де треба мити посуд, наводити порядок і займатися іншими справами, від яких раніше хотілося відмовитися. Але тепер ці заняття стануть найбільш захоплюючою подією, яке могло б статися у вашому житті.


Ігри прибирання

Ігри прибирання: кому і як допомогти на цей раз?

У цих онлайн-додатках прості, зрозумілі, знайомі правила: виконуй завдання, отримуй більше очок і ставай новим переможцем. У що ж можна зіграти зараз:

 • Випрати одяг. Допоможіть головним героям розібратися з накопиченою пранням і привести все в порядок. Ваша допомога знадобиться самої Барбі, Попелюшку та іншим героям відомих мультфільмів, але іноді може виявитися, що ви потрібні і улюбленого домашнього вихованця, який випадково забруднив свій комбінезон. Але ви ж вірний друг і, звичайно ж, прийдете на допомогу? Якщо так, то швидше запускайте гри Прибирання і допоможіть персонажам розібратися з цією дійсно брудною роботою.
 • Перемити посуд. На жаль, посудомийної машини в цих іграх немає, зате є чудова компанія, з якою у вас не буде часу на нудьгу і смуток. Беріть віртуальні тарілки, використовуйте спеціальні миючі засоби і не забувайте дивитися на час, щоб встигнути закінчити роботу до призначеного терміну.
 • Ігри Прибирання в кімнаті. І знову вам належить навести порядок. Правда, тепер ви знаходитесь в кімнаті головного героя. Вам належить зібрати розкидані речі, розставити все по місцях, пропилососити килими, помити вікна... тобто на порядку денному дуже багато завдань, які обов'язково потрібно виконати, інакше ігри Прибирання закінчаться поразкою і вибране додаток залишиться без свого нового переможця. Ви ж хочете дістатися до фінішної прямої? Тоді приступайте до роботи!
 • Ігри Прибирання машини. Міська пил, краплі дощу та бруд на шинах – не найкраще додаток для будь-якого автомобіля. Але ви можете виправити ситуацію: досить запустити одне з онлайн-додатків і провести швидке прибирання машини, щоб вона знову виглядала як новенька.
 • Ігри Прибирання в салоні. Хочете відчути себе справжнім власником красивого бізнесу? Тоді опинитеся на іншій стороні – запускайте гри Прибирання і оцініть, наскільки складно і клопітно тримати свій салон краси. Після клієнтів залишається сміття, а майстри забувають підмести підлогу, тому вам доведеться взяти в руки мітлу, ганчірки і повернути своєму закладу блискучу чистоту.
 • Святкові клопоти. Це особливі ігри Прибирання, тому що в основному вони побудовані на підготовці до чудового свята Різдва. Підготуйте кімнату, расправьтесь з пилом і павутиною, а також не забудьте підготувати місце для красивої ялинки! Ці ігри Прибирання повертають вас у світ приємних клопотів, коли в повітрі править дух добра та різдвяного настрою.

Вважаєте, що це занадто нудно і банально? А ви подивіться, хто є головними героями гри Прибирання:

 1. Дівчинки зі Школи Монстрів
 2. Мила Даша
 3. Анна і Ельза з мультфільму «Холодне серце»
 4. Смішні Міньйони
 5. Ханна Монтана
 6. І цей список можна продовжувати ще довго!

Допоможете цим чудовим персонажам впоратися з повсякденними справами? Запускайте гри Прибирання і нехай ваш день буде таким же яскравим і незабутнім, як ці інтернет-програми!

.
на початок