» »

Ігри салон краси

ігри салон краси

Стильна зачіска або незвичайна укладання, рівні, нафарбовані нігтики і 100% впевненість в собі – все це пропонують ігри Салон Краси. Спробуйте свої сили в цьому чудовому бізнесі і стати новим чемпіоном!

Легко бути красивою та доглянутою? Ігри Салон Краси демонструють – не все так просто, як здається з першого погляду!


Ігри Салон Краси

Подивіться, які основні категорії онлайн-додатків є в цьому розділі:

  • Створюйте зачіски. Високий хвіст або незвично заплетена коса? Може, щось інше? З цим ви визначитеся, коли запустіть Ігри Салон Краси з цього розділу. Якщо вам здасться, що укладання складна, не переживайте і не панікуйте: всі програми оснащені цілим набором підказок, тому ви завжди отримаєте допомогу від творців гри. Головне – слідувати рекомендаціям і не забувати дивитися на годинник, адже вам відведено певний час. Затримайтеся хоча б на секунду – і відвідувач залишиться незадоволений. А значить доведеться запускати гру спочатку.
  • Робіть модні стрижки. Спробуйте себе в ролі справжнього професійного перукаря. Своїм клієнткам необхідно класичне каре, незвичайна асиметрія, пишний каскад і інші сучасні стрижки. Тому беріть в руки віртуальні ножиці і покажіть, на що здатні!
  • Спробуйте свої сили як майстер нігтьового сервісу. Ці ігри Салон Краси базуються на побажаннях головних героїнь виглядати ідеально до кінчиків нігтів. Причому, в прямому сенсі. Вам належить забезпечити їх не тільки рівними нігтиками, але і підібрати для кожної стильний нейл-арт, а потім перенести його на руки клієнток. Різні відтінки, лінії, фігурки, блискучі стрази – все це у вашому розпорядженні, коли ви відкриваєте ігри Салон Краси, присвячені манікюру та педикюру.
  • Забезпечте справжніх зірок гідним обслуговуванням. вам зазирнути як казковий персонаж (наприклад, сама Барбі або Попелюшка), так і реальна знаменитість (відома актриса чи співачка). Правила залишаються незмінними: висока швидкість і висока якість залишаються в пріоритеті. Ці ігри Салон Краси складні тим, що вам потрібно встигнути виконати завдання, яке досить складне і зазвичай вимагає набагато більше часу. Але ми впевнені – ви впораєтеся!
  • Ігри Салон Краси для домашніх вихованців. Наші вірні друзі теж хочуть виглядати надзвичайно, щоб їх господарі пишалися зовнішнім виглядом своїх собачок і кішок. Але це, мабуть, найбільш вимогливі клієнти, тому що домашні тварини ніяк не можуть всидіти на одному місці, і вам постійно потрібно стежити, щоб улюбленці не поранилися або не взагалі не втекли з салону.

Цей прекрасний світ знаходиться у вашому повному розпорядженні. Вибирайте ігри Салон Краси і спробуйте свої сили в будь-якому напрямку. Пам'ятайте, тільки краса врятує світ – і в цьому ви можете допомогти прямо зараз.

.
на початок