» »

Ігри догляд за малюками

ігри догляд за малюками

Набридло ганяти на машинах і готувати піцу? Тоді спробуйте ігри Догляд за малюками! Такого драйву ви ще ніколи не отримували: купайте дитину, одягайте, стежте, щоб він не захворів, і робіть все можливе, щоб малюк не плакав. Готові до таких випробувань? Тоді запускайте гри Догляд за малюками!

Маленькі дітки – це не лише квіти життя, як їх називають дорослі. Ці непосиди постійно вимагають до себе уваги і особливої турботи, бо вони ростуть, розвиваються та пізнають новий світ.


Ігри Догляд за малюками

Вважаєте, що це занадто важко і складно? Тоді запустіть ігри Догляд за малюками, і ви зрозумієте, наскільки весело проводити з ними час! Кожна програма присвячена одному з найважливіших справ, які щодня виконують щасливі батьки. І вам належить пройти цей шлях.

Ігри Догляд за малюками: що треба зробити сьогодні?

Будь-яке неприємне справу можна перетворити на захоплюючу пригоду, якщо постаратися, тому в цьому розділі ми зібрали різні онлайн-додатки, з якими ви весело і невимушено проведете вільний час. Всі ігри Догляд за малюками крутяться навколо відомих персонажів, тому дітям подвійно цікавіше виконувати поставлені завдання.

На даний момент на сторінці є таки онлайн-додатки:

  1. Сім'я Рапунцель. Ці ігри створені за мотивами популярного мультфільму, і є його можливим продовженням. Це відповідь на питання «що ж відбувається, коли принцеса виходить заміж за принца?». З'являється дитина, якого треба виховувати – саме цій темі присвячені ігри Догляд за малюками. Купайте, розчісуйте, годуйте, переодевайте і займайтеся іншими приємними клопотами з самими гарними дітьми!
  2. Сім'я Попелюшки. Це аналог попереднього типу гри Догляд за малюками з однією різницею – головна героїня улюблена багатьма дівчатами Попелюшка, яка зустріла свого принципу і вийшла за нього заміж. Ці онлайн-програми також включають усі повсякденні клопоти, з якими стикаються мами, але в баченні творців все набагато цікавіше і простіше, тому вам точно буде весело.
  3. Малятко Хейзел. Ця категорія ігри Догляд за малюками гідна особливої уваги. Вас запрошують в дивовижний світ маленькою і безтурботної дівчинки, яку можна (і потрібно!) купати та годувати, з нею весело ходити на прогулянки і підбирати нову одяг. Хейзел – героїня цілої серії комп'ютерний ігор, але тепер вона живе і в інтернеті, тому в цьому розділі ви зможете вибрати і зіграти в будь онлайн-додаток. Вона завжди слідує за своїми батьками, тому вам потрібно доглядати за нею – Хейзел дуже часто знаходить пригоди без допомоги дорослих, а значить вам потрібно подбати про її безпеку та благополуччя.
  4. Виховання шкідливих дітей. Є малюки, які відрізняються своєю миловидністю і одночасно не самим хорошим характером. Вони вередують, постійно щось вимагають, а коли не отримують, влаштовують істерики. Ігри Догляд за малюками цього типу досить складні, тому що вам доведеться визначити особливості поведінки цих дітей і підібрати до їх сердець окремий ключик. Як тільки шкідливі діти перетворяться на справжніх ангелів – вам буде зарахована перемога.
  5. Лікуємо малюків. Кольки в животику, перші зубки і інші недуги – через все це треба пройти, коли запускаєш ігри Догляд за малюками. Але у світі онлайну усе простіше і зрозуміліше: ви станете доктором, визначаєте причини хвороби і просто виправляєте ситуацію, повертаючи діткам здоров'я та прекрасний настрій. А вам за це нараховуються бали і нагороди.

Ігри Догляд за малюками добрі, яскраві, казкові і дуже практичні. Вони вчать дівчаток першим навичкам турботи про маленьких діток, а дорослим нагадують, як важливо оточувати дитину своєю турботою, ласкою і увагою.

Запускайте гри Догляд за малюками – і станьте кращим віртуальним батьком!

.
на початок