» »

Ігри Догляд за тваринами

Коли в житті є справжній друг, то можна впоратися з будь-якою бідою. Але що робити, коли йому потрібна допомога? Потрібно запускати ігри Догляд за тваринами! У цих онлайн-додатках стільки домашніх вихованців, яким потрібен догляд і лікування, що без вас ніхто не впорається.

Милі, добрі, пухнасті домашні улюбленці – це море щастя і веселощів! Але навіть віртуальним друзям потрібна твоя допомога, тому були створені ігри Догляд за тваринами. В центрі кожного сюжету знаходиться головний герой, про якого потрібно подбати, а іноді навіть вилікувати від хвороби.


Ігри Догляд за тваринами

Подивимося, чим корисним можна зайнятися сьогодні?

Ігри Догляд за тваринами: приготуйтеся до енергійному виконання завдань!

Ми зібрали кращі і перевірені онлайн-додатки, які можна запустити прямо зараз:
  • Ігри Догляд за щеням. Що може бути краще, коли в твоєму житті з'являється вірний друг, який завжди готовий прийти на допомогу? Щоб він жив довго і щасливо, вам потрібно подбати про його здоров'я. Запускайте гри Догляд за щеням – вас чекають веселе купання, активні прогулянки з віртуальним вихованцем, відвідування ветеринарних клінік і салонів, де вам пропишуть вітаміни і приведуть кігті, шерсть і зуби в порядок.
  • Догляд за кошеням. Маленький клубочок, який так досить муркоче, потребує твоєї турботи. Кошеня потрібно правильно годувати, постійно займатися з ним і не забувати вичісувати і приводити в порядок кігтики. Не пропустіть момент виховання, інакше в онлайн-грі з'явиться зіпсована меблі та подерті шпалери, а це призведе до програшу. Насолоджуйтеся товариством веселих кошенят – відкривайте ігри Догляд за тваринами, проводите час весело та з користю. Можливо, саме завдяки цим програмам ви легко впораєтеся з турботами про реальний вихованця.
  • Турбота про поні. Багато дівчатка мріють, що коли-небудь у них буде власна маленька конячка. Ігри Догляд за тваринами здійснюють це бажання – тепер у вас власний поні, і вам потрібно не тільки навчитися на ньому кататися, але і забезпечити повноцінної турботою. Інакше малюк може захворіти, і ви опинитеся знову на старті.
  • Салон для тварин. Ці ігри трохи складніше, ніж попередні формати, тому що тут ви виступаєте в ролі грумера, так і власника закладу. Тому потрібно обслуговувати клієнтів швидко і якісно, звертаючи увагу на всі проблеми домашніх вихованців. Впевнені, ви швидко впораєтеся з цим завданням!
  • Ветеринарна клініка. Такі ігри Догляд за тваринами схожі допоможуть розібратися з основними хворобами, з якими стикаються наші чотириногі друзі. Як тільки визначте симптоми, приступайте до лікування – сьогодні вам належить врятувати життя вірних домашніх вихованців. А іноді до вас звернуться екзотичні тварини, наприклад, в деяких онлайн-додатках ви зіткнетеся з необхідністю вилікувати жирафа, зебри, тигра і навіть пінгвіна! Тому будьте готові до найбільш цікавим сюжетним лініям.
  • Ігри Догляд за тваринами відомих персонажів. Думаєте, що казки закінчуються фразою «жили вони довго і щасливо»? Насправді, після цього життя персонажів триває. Але крім сім'ї у них з'являються собаки, кошенята, поні, папужки, про яких, до речі, треба дбати. Тому до вас обов'язково звернуться Попелюшка, Барбі, Ханна і інші герої відомих мультфільмів, яким важливо скористатися послугами справжніх професіоналів ветеринарного справи.

    Як бачите, справ дійсно вистачає, враховуючи, що це тільки основні категорії ігри Догляд за тваринами. Якщо ви подивіться цей розділ, то побачите – пригод набагато більше, ніж можна було уявити.

Тому вибирайте свої ігри Догляд за тваринами і подаруйте прекрасним віртуальним вихованцям здоров'я, яке повернеться вам званням кращого гравця цієї категорії онлайн-додатків.

.
на початок