» »

Ігри Кухня Сари

ігри кухня сари

Як стати крутим шеф-кухарем і не зіпсувати кілограми продуктів? Пограйте в ігри Кухня Сари – головна героїня швидко навчить вас кулінарного мистецтва.

Навчитися готувати в інтернеті? Легко, якщо ви граєте в ігри Кухня Сари! Ці яскраві, активні і веселі онлайн-додатки не тільки допоможуть скрасити вільний час, але й познайомлять вас з цікавими рецептами, які вже зовсім скоро ви зможете легко втілювати в життя.


ігри Кухня Сари

Але хто така Сара? І чому їй присвятили кілька десятків окремих інтернет-ігор? Давайте розберемося з усім по порядку.

Ігри Кухня Сари: хто головний персонаж?

Знайомтеся, в цей раз ви потрапляєте в світ героїні, яка отримала диплом, закінчивши навчання в спеціальному навчальному університеті. Вона обожнює щось готувати і постійно пробує свої сили в нових рецептах. Тому основна майданчик – це прекрасно обставлена їдальня, де легко можна знайти всі необхідні інгредієнти. Правда, іноді вони знаходяться не тільки в холодильнику, тому їх потрібно знайти на поличках, у скриньках і навіть стільниці.

У чому суть гри?

Все просто: готуйте весело і смачно! Практично всі ігри Кухня Сари включають таймер, щоб геймери не розслаблялися, тому з завданням потрібно буде впоратися в точно встановлений термін. До речі, чим швидше і краще ви готуєте, тим більше отримаєте бонусів. Тому, можливо, саме ви станете новим героєм цих цікавих онлайн-додатки.

Зверніть увагу, всі ігри Кухня Сари супроводжуються приємною азартної музикою, завдяки якій всі рецепти, легко перетворюються у віртуальні страви.

Процес досить простий і зрозумілий:

  • На старті ви отримаєте інструкції та поради головної героїні. Це спрощує завдання, тому що ви приблизно знаєте, що потрібно робити і на якому етапі.
  • Далі вам потрібно встигати за Сарою – над її головою постійно буде з'являтися хмарка, в якому відображаються її думки. Швидко знаходьте потрібні інгредієнти і виставляйте їх на стіл, щоб оперативно з'єднувати добавки і продукти в одне ціле.
  • Не забувайте використовувати спеціальну дошку, на якій подрібнюються овочі та інші компоненти страви. Не варто псувати стільницю – ви ж справжній кухар!
  • Ігри Кухня Сари включають спеціальну вказівну стрілку, щоб не переплутали наступні кроки.
  • Плюс таких інтернет-додатків в тому, що ними можна зайняти свою дитину, тому що вони інтуїтивно зрозумілі. Найчастіше, ігровий процес зводиться до того, що потрібно перемістити потрібні інгредієнти з одного місця на інше. Наприклад, з холодильника на кухонний стіл Сари.

Врахуйте, головна героїня ніколи не намагається знайти легкі шляхи, і вибирає досить складні страви. Ігри Кухня Сара – це не про банальний пиріг або вівсянку, розробники створили ці програми на основі кращих світових рецептів. Тому вам доведеться допомогти з приготуванням м'ясного рулету, овочевий фритаты та інших вишуканих страв.

Але іноді Сара дозволить вам провести експеримент, адже ту ж саму незвичайну шоколадну піцу можна приготувати в декількох варіаціях. Потрібно просто експериментувати з начинкою. Але не варто забувати про правильну послідовність дій і таймінг, адже передержанный в духовці корж може перетворитися в обвуглілу масу.

Готові до нових кулінарних пригод?

Якщо ви хочете чогось оригінального і незвичайного, то ігри Кухня Сари вам ідеально підходять. Вони запальні і веселі, добрі і трохи наївні, але при цьому не дадуть вам нудьгувати. Запрошуйте друзів і готуйте разом на віртуальній кухні.

.
на початок