» »

Ігри лікарня для дівчаток

ігри лікарня

Хочете нових вражень, не виходячи з дому? Спробуйте гри Лікарня, де замість страху, болю і запаху ліків, панує краса і активність. Це самі незвичайні онлайн-додатки, з якими ви зустрічалися до цього моменту!

Фантазія творців ігор просто не знає меж: у той час, коли існують сотні гонок, стрілялок, аркад та інших типів розваг, здавалося б, неможливо придумати щось нове. Але розділ ігри Лікарня доводить – можна, якщо подивитися на реальне життя. Ці онлайн-додатки настільки незвичайні, що їх обожнюють не тільки діти, але і дорослі геймери.


Ігри Лікарня

Давайте подивимося, в чому причина такої особливої уваги.

Ігри Лікарня: страшно? Ні! Весело і захоплююче!

99% людей слово «медицина» асоціюється з болем, неприємними запахами і нервовими лікарями. Але сьогодні все змінюється – ігри Лікарня допомагають вам побути на місці доктора і допомогти своїм новим віртуальним пацієнтам.

Всі програми можна умовно розділити на кілька категорій:

  • Лікування травм – діти і дорослі часто потрапляють у біду, яка закінчується синцями, саднами і навіть переломами. Всі онлайн ігри Лікарня, присвячені цій темі, абсолютно різні, тому у вас буде достатньо часу, щоб врятувати багато віртуальних пацієнтів. Обов'язково звертайте увагу на підказки – розробники спеціально додали їх в кожний додаток, щоб ви розуміли, як домогтися поставленої мети і стати кращим онлайн-лікарем.
  • Ігри Лікарня – навчання. Щоб стати хорошим лікарем, спочатку треба побути в ролі студента. Тому творці таких онлайн-додатків вирішили приділити увагу питанню освіта, і розробили дійсно незвичайні гри: вам потрібно вивчити анатомію людини (графіка підходить під особливості дитячої психіки, тому ви можете показувати її своїй дитині), познайомитися з видами мікробів і т.д. Буде весело, цікаво і навіть корисно!
  • Порятунок людей – машина.Швидкої допомоги знову мчить на виклик, а у відділенні інтернет-лікарні чекають нові пацієнти. Ці ігри Лікарня присвячені темі операцій: ви побуваєте в ролі стоматолога, якому потрібно позбавити хворого від нестерпний зубний біль, допоможете пацієнтові впоратися з нападом епілепсії і зробите ще багато інших життєво важливих справ.
  • Ігри Лікарня – керування роботою. Це особливі онлайн-додатки, тому що тут потрібно не тільки швидко розібратися в правилах, але і максимально швидко реагувати на зміни в сюжетної лінії. Наприклад, ви опинитеся на місці медичного працівника, який працює в реєстратурі. Тому вам доведеться справлятися з потоком нових пацієнтів, дзвінків, а ще іноді направляти людей до потрібних лікарів. Якщо ви готові забезпечити цю віртуальну лікарню якісним персоналом і впоратися з усіма завданнями, запускати будь-який додаток!
  • Ігри Лікарня в різних жанрах– ви здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що навіть Гомеру потрібна медична допомога? А готові поганяти на машинах Швидкої допомоги? Або підібрати одяг для лікаря? Ігри Лікарня – це не тільки ліки і хвороби, але ще і веселі пригоди, тому на цій сторінці є гонки, квести, одевалки і інші типи ігрових жанрів. Що виберете ви сьогодні – залежить тільки від вас!

Як бачите, ці онлайн-ігри дійсно незвичайні, цікаві й швидко втягують в ігровий процес. З їх допомогою можна легко зайняти дітей, тому що додатки на тему Лікарня дуже добрі, яскраві і динамічні, тому розвивають моторику та логічне мислення. А дорослим буде просто цікаво провести кілька вільних годин за ігровим процесом.

Ігри Лікарня – творіть добро і при цьому відпочивайте!

.
на початок