» »

Ігри Операція

гри операція

Ігри Операція тільки називаються так неприємно і страшно. Насправді це незвичайні, цікаві онлайн-додатки, у кожного з яких є своя сюжетна лінія та особлива місія. Готові стати рятівником чиєюсь віртуальної життя?

Мрієте про власну медичній практиці? Або просто хочете спасти життя? Можливо, вам більше подобається пробувати щось нове і незвичайне? Тоді гри Операція – те, що вам потрібно! Ці онлайн-програми допоможуть вам розібратися в медичних термінах, особливості роботи різних лікарів, а ще ви просто з захопленням проведете вільний час.


Гри Операція

Давайте подивимося, які типи гри Операція є в цьому розділі:

  • Допомога казковим героям. Навіть у Барбі, Попелюшки, фей Вінкс і дівчаток з Монстр Хай бувають проблеми зі здоров'ям. І вам доведеться допомогти їм впоратися з цією проблемою: комусь потрібно видалити скалку, а кого-то підготувати до більш складної операції. До вас на прийом прийдуть Міньйони, Губка Боб і інші знайомі персонажі. Головне – дотримуватися основних підказок і стежити за ігровим таймером, тому що кожна секунда відраховує довжину вашого життя пацієнта. Хочете врятувати життя казковим героям і повернути їх додому? Тоді відкривайте гри Операція і приступайте до виконання місії.
  • Ігри Операція з самими маленькими. Іноді скальпель тремтить в руках, тому що на столі знаходиться зовсім маленькі дівчатка і хлопчики. Наприклад, світловолоса Хейзел – з-за пустощів і непослух батькам у неї часто бувають проблеми зі здоров'ям, тому доводиться звертатися до лікарів. Але вам потрібно зібратися з силами і успішно провести операцію, щоб малюки повернулися додому здоровими та живими.
  • Домашні тварини теж хворіють. Часто наші улюбленці скаржаться на болі в лапах, шлунку і натякають про інших хворобах. Ці ігри Операція включають допомогу і кошлатим пацієнтам. Вам доведеться перетворитися у професійного ветеринара і хірурга в одній особі. Зате в подяку ви отримаєте не тільки багато призових балів і звання переможця, але і подяку від віртуальних пацієнтів.
  • Різні посади. Ви побудете в ролі кардіохірурга, а потім доведеться стати стоматологом, інші ігри Операція перетворять вас в іншого лікаря. Але суть залишається незмінною: вам потрібно врятувати віртуальні життя своїх пацієнтів.
  • Лікування простих віртуальних пацієнтів. В інтернеті, як і в житті: є різні хвороби і абсолютно різні гості лікарень. Хтось відомий, як Бібер, Барбі або Дієго з Дашею, а хтось просто потрапляє на операційний стіл, тому що в його життя прийшла хвороба або трагедія. Ці ігри Операція присвячені віртуальним хворим, у яких немає імен і регалій, але їм теж потрібна кваліфікована хірургічна допомога. Впевнені, що ви готові почати операцію.

І це тільки основні категорії цих онлайн-додатків. Спробуйте всі ігри Операція, які є в цьому каталозі, і перевірити свої сили, витримку і терпіння!
Ігри Операція: наскільки все по-дорослому?

Багато батьків переживають про те, чи не занадто відверті й криваві ці онлайн-додатки. Тому позначимо кілька особливостей гри Операція:

  1. Їх створили для дітей. Тому графіка дуже добра і казочка, геймплей враховує віковий фактор, тому ігри Операція не мають негативного впливу на психіку.
  2. Більш того, вони навпаки вчать допомагати іншим і робити добро.
  3. Більшість додатків створені з урахуванням реальності, тому ваша дитина зможе швидко зорієнтуватися, якщо потрапить в якусь складну ситуацію, щоб уникнути травми або хоча б знати, як реагувати в перші хвилини.

Як бачите, ігри Операція – це дійсно корисні і цікаві додатки, які можна запустити прямо зараз. У них граються не тільки діти, але і дорослі, вже знайомі з лікарняними світом. Але це лише підігріває інтерес, тому що ігри Операція – це зовсім інша історія.

.
на початок