» »

Ігри для дівчаток переробки

ігри пригоди

Ремонти і перестановки можна робити і в інтернеті – для цього створені ігри Переробки. Перетворюйте нудні кімнати в справжні дизайнерські шедеври, набирайте максимум балів і станьте переможцем!

Любите робити ремонти і перебудови? Але не вистачає часу і сил? Тоді запускайте гри Переробки: тут у вас буде повний простір для творчості і діяльності.


Ігри Пригоди

Подивіться, які основні онлайн-додатки є в цьому розділі нашого сайту:

  • Ігри Переробки у ванній. Вважаєте, що це занадто мала і незначна кімната, щоб звертати на неї увагу? Тоді запустіть гри Переробки у ванній, і зрозумієте – насправді тут дуже багато роботи. Вибрати нову плитку, купити джакузі або душову кабіну, розставити всі полички і шафки – від кожної дії буде залежати, наскільки зручно і комфортно буде віртуальним героям в цій кімнаті. Якщо впораєтеся, отримаєте високі призові бали та звання переможця.
  • Нова кімната. Якщо немає можливості переїхати в інше приміщення, можна змінити те, що у вас є зараз. Зробіть перестановку в кімнаті, змінити шпалери та інші елементи дизайну, замініть меблі і додайте в інтер'єр щось свіже і нове. Ці ігри Переробки пропонують безліч ідей, які потрібно втілити в життя.
  • Оформлення будівлі. Ці Ігри Переробки засновані на місії змінити інтер'єр виробничого приміщення. Вам належить заново обставити кондитерську, салон краси, перукарню та інші площі, де ваші віртуальні клієнти ведуть власну справу.
  • Ігри Переробки для зірок і героїв. Підготуйте кімнату для Барбі і Попелюшки, подбайте про внутрішньому оздобленні приміщення для рок-зірок і відомих вокалістів. Ваша допомога потрібна феям Винкс і дівчаткам з Монстр Хай.
  • Ігри Переробки під подія. В таких онлайн-додатках потрібно підготувати кімнату під Новий рік, Різдво, день народження та інші свята. Головне – красиво прикрасити приміщення і зробити це настільки стильно, щоб заробити максимум балів.

Чому ігри Переробки завжди популярні?

  1. Вони розкривають творчий потенціал – ви не тільки прямуєте радам у додатку, але й можете проводити власні експерименти.
  2. Вони прості і яскраві – ви потрапляєте в світ кольорів і фарб, тому час з такими іграми пролітає непомітно.
  3. Вони тренують фантазію – вам потрібно поєднувати різні кольори і форми, тому такі ігри Переробки працюють як тренажер,розвиваючи вашу творчу складову.

Запускайте ці корисні і веселі онлайн-додатки – проводите час з користю і відпочивайте!

.
на початок