» »

Ігри Поцілунки

поцілунки ігри

Романтика, почуття і, звичайно ж, поцілунки – все це складові мрії будь-якої дівчини. Ігри Поцілунки перенесуть вас у світ, де важливо тільки йти за покликом свого серця.

Цілуватися Ігри стають все більш популярними серед дітей і дорослих: вони яскраві, незвичайні і у них майже немає аналогів. Кожний додаток має свій сюжет, своїх головних героїв, особливі правила, тому завжди потрібна ваша зосередженість на процесі.


Поцілунки Ігри

Що можна вибрати в цьому розділі:

  • Поцілунки в місті – разом з головною героїнею ви підете в кіно, пляж, спортзал, школу та інші локації. Але суть залишиться колишньою – ігри Поцілунки створені, щоб об'єднувати віртуальні серця. Звертайте увагу на підказки, виконуйте поставлені завдання, спритно клікайте мишкою – і станете переможцем обраної гри. А за це персонажі зроблять вас новим чемпіоном.
  • Ігри Поцілунки тварин – так, наші домашні вихованці теж відчувають ніжні почуття один до одного, тому окрім побудови власного щастя іноді потрібно подумати і про інших. Допоможіть пухнастою кішці зустрітися з ідеальним котом.
  • Поцілунки казкових героїв – навіть у Монстр Хай, Білосніжки, Алладіна і інших знайомих персонажів є особисте життя. Але їм потрібна ваша допомога, тому що тільки за допомогою кліків мишки вони можуть отримати бажане – поцілунок симпатичного хлопця чи справжнього принца. Все набагато простіше, ніж у житті, треба тільки використовувати свою руку і уважно стежити за підказками і виникаючими радами. Тоді ви точно виконаєте свою місію.
  • Весільний поцілунок – це окремі ігри Поцілунки, які присвячені лише одного дня і тільки одному сюжету. Про це мріють майже всі дівчатка: романтичні побачення і зустрічі призводять до церемонії одруження, коли священик прослухає клятви обох сторін і скаже: «Наречений, можете поцілувати наречену». У цей момент гри Поцілунки на весіллі вимагають вашого підключення. За допомогою декількох кліків мишки і з'єднайте молодят, щоб свято відбулося.
  • Ігри Поцілунки справжніх знаменитостей – розробники створили онлайн-програми, в яких беруть участь Джастін Бібер, Леді Гага і інших реальних знаменитостей. Правила залишаються колишніми – використовуйте мишку, щоб виконати завдання, і опинитися поруч на червоній доріжці, адже якщо ви виконаєте всі вказівки, то займете нову сходинку у рейтингу цих додатків.

Залишається тільки одне питання – наскільки такі розваги безпечні для дітей? Існують різні думки, але давайте подивимося правді в очі.

Ігри поцілунки: тільки для дорослих?

Багато батьків вважають, що такі онлайн-додатки – не для їхніх дітей. Насправді, це нешкідливі, яскраві, іноді навіть веселі ігри, в яких немає нічого поганого. Їх створювали спеціально для дівчаток, тому вони направлені на:

  • Розвиток моторики – в кожному інтернет-додатку потрібно виконувати певні завдання, які засновані на кліки мишкою. Важливо не тільки натискати клавіші, але і робити це в правильний час, щоб діяння було зараховано і перетворилося в нові бали.
  • Розвиток логіки – майже всі ігри Поцілунки мають свої особливості, тому кожна місія дійсно особлива. Щоб зрозуміти, як стати переможцем, потрібно оцінити обставини і зробити правильні кроки. Тільки підключаючи логіку та мислення, можна стати новим чемпіоном цих онлайн-додатків.
  • Просто чарівні гри Поцілунки – казковий гемплей являє собою результат роботи творців цих розваг. Все, що є в даному розділі нашого сайту, розроблене з урахуванням переваг геймерів, тому вам гарантовано цікаве проведення часу.

Запускайте гри Поцілунки для своїх дітей і самі спробуйте, як весело в них грати!

.
на початок