» »

Ігри Рапунцель

ігри рапунцель

Рапунцель Заплутана історія закінчилася щастям і весіллям. Але хто сказав, що можна ставити крапку? Ігри Рапунцель – це ваше власне продовження неймовірної казки про золотоволосу принцесу.

Ще зовсім недавно маленька принцеса була змушена сидіти у високій вежі і ні в якому разі не виходити за її межі. Це головне повчання матері, яка вважає, що всі люди злі і полюють за чарівними волоссям дівчини. Але один раз у рік вона сумнівається в словах матері: з вікна вежі вона спостерігає, коли безліч вогнів піднімаються з далеко стоїть міста і піднімаються в небо. Їй так хочеться побачити цю красу поблизу, щоб можна було дотягнутися до цих прекрасних куль...


Ігри Рапунцель

Знайома історія? Це казка про Рапунцель! Якщо пам'ятаєте, по щасливому випадку, одного разу в її вежу забирається злодій, який отримує сковорідкою по голові. І поки він знаходиться без свідомості, Рапунцель забирає корону з його сумки. Застосувавши жіноча чарівність і трохи шантажу, вона нарешті вибирається з вежі: хлопець відведе її в місто, а Рапунцель віддасть корону.

Цей мультфільм завоював серця багатьох дітей і дорослих, але сюжет закінчується на весіллі дівчини і хлопця, який визволив її з вежі. Тому були створені ігри Рапунцель, адже всім так хотілося, щоб прекрасна історія тривала.

Ігри Рапунцель: давайте перенесемося в казку!

В цьому розділі нашого сайту є десятки захоплюючих онлайн-додатків, які ви можете зіграти прямо зараз:

  • Наводимо марафет. Рапунцель часто відвідує салони краси, тому вам належить зробити їй якісний манікюр, створити цікавий образ і, звичайно ж, зайнятися її чарівними золотими волоссям. Роботи багато, завдань маса, а часу – обмаль, тому швидше приступайте до виконання завдань.
  • Ігри Рапунцель – вибери одяг. Тепер принцеса часто гуляє, тому їй потрібно не тільки плаття, але і що-небудь для прогулянок з коханим, з подругами і відвідування батьків. Кожна гра має свою місію – вам потрібно лише прислухатися до підказок і вибрати для Рапунцель правильний стиль.
  • Логічні ігри Рапунцель. Це особлива категорія онлайн-додатків: тут є ігри-пазли, програми з пошуку предметів і збирання певної групи речей. Виконайте завдання разом з Рапунцель і отримаєте свої призові бали.
  • Розмальовки. Найбільш корисні ігри для малюків. В їхніх руках буде не звичайна комп'ютерна миша, а цілий набір віртуальних олівців, фарб, фломастерів. Тому чорно-білий начерк з їх допомогою перетворитися в яскраву картинку!

І це тільки початок списку ігор Рапунцель. Виберіть те, що вам найбільше подобається, і вирушайте з захоплюючу подорож у світ казок і фантазій!

.
на початок