» »

Ігри Малятко Хейзел

гри маля хейзел

Ігри Малятко Хейзел присвячені маленькою, білявої дівчинки, у якої дуже багато турбот: треба рости, знайомитися з навколишнім світом і виходити з різних неприємностей. Допоможіть їй в кожному пригоді і стати новим переможцем цих програм!

Маленькі принцеси завжди купаються в любові батьків, які прагнуть виконати будь-який каприз і бажання. Ігри Малятко Хейзел присвячені одній з таких прекрасних малят. Вам належить захоплююче пригода, в якому є яскраві забави та необхідність звернутися в лікарню, пустощі з друзями і навіть навчальні завдання.


Гри Маля Хейзел

Давайте подивимося, що сьогодні ви можете зіграти разом з цією особливою героїнею.

Ігри Малятко Хейзел: чим зайнятися з дитиною

Будьте готові встигати за головним персонажем: у неї багато енергії, величезне бажання пізнавати світ, тому вона буде шукати пригоди навіть там, де дорослий не зміг би їх знайти!

У цьому розділі є такі основні категорії онлайн-додатків:

  • Нагодувати Дитину Хейзел – ці ігри представлені в двох варіаціях: вам потрібно приготувати що-то для малятка або Хейзел сама займеться цим питанням. В обох випадках вам потрібно бути гранично обережними і максимально уважними: принцеса тільки пізнає світ, тому неправильні дії можуть призвести до опіків або порізів від гострих кухонних ножів.
  • Зводите до лікаря – ці ігри Малятко Хейзел засновані на принципі онлайн-додатків Лікарня, тільки тут одна і та ж прекрасна, мила, симпатична героїня. Вам потрібно перевірити зубки і при необхідності відвідати стоматолога, перевірити животик, зір і пройти інші діагностичні процедури. Деякі ігри Малятко Хейзел включають процес лікування домашніх вихованців – вам потрібно допомогти героїні вилікувати цуценя або кошеня в спеціальній ветеринарній клініці. Виконуйте підказки додатків і зробіть все, щоб Хейзел була щаслива. Тоді ви отримаєте максимум балів і звання нового чемпіона.
  • Веселі ігри Малятко Хейзел – як нормальна дитина, вона любить грати й пустувати. Тому приготуйтеся зануритися в яскравий дитячий світ, в якому повно різних пригод і незвичайних завдань. Святкуйте Хелловін, відзначайте День Подяки і не забудьте прикрасити кімнату до Дня народження Хейзел. Вам потрібно підбирати вбрання, відбуватимуться квести та весь час стежити, щоб дівчинка залишалася в прекрасному настрої.
  • Домашні турботи - приходить певний час і Малятко Хейзел має почистити зуби, вмиватися, підготуватися до сну, а через деякий час прибрати в кімнаті і доглянути за молодшим братиків. Словом, ці ігри Малятко Хейзел сповнені турбот і дрібних завдань, які обов'язково потрібно виконати. Інакше ви опинитеся на самому старті.
  • Навчальні ігри Малятко Хейзел вам належить вивчити основні кольори, допомогти героїні розібратися з правилами етикету і навіть навчитися плавати! Весь цей час ви повинні бути поруч і всіляко направляти Хейзел в правильному напрямку. Іноді вам доведеться брати в руки управління ситуацією, щоб вона зрозуміла, як треба чинити правильно. Ці ігри особливо підходять для маленьких дівчаток – з допомогою цих онлайн - додатків батьки можуть навчити їх базовим основам поведінки в суспільстві.

Це основні типи гри Маля Хейзел, якщо ви подивитеся розділ з додатками до кінця, то знайдете ще багато цікавих варіацій. Катайтеся на лижах, вирушайте в дошкільний клас, побувайте на пляжі і доглядайте за новими домашніми улюбленцями – і все це ви будете робити разом з прекрасною Хейзел.

Це дуже добрі і корисні онлайн-ігри: вони вчать добру, необхідності правильно поводитися в суспільстві та піклуватися про ближніх. Тому вибирайте їх не тільки для своїх дітей, але і самі заглядайте в ігри Малятко Хейзел. Впевнені, вони сподобаються всій вашій родині!

.
на початок