» »

Ігри зачіски для дівчаток

зачіски ігри

Яскраві, креативні та цікаві – саме такими створені ігри Зачіски. Спробуйте себе в якості професійного перукаря і стиліста, перевірте свої навички і покажіть інтернету, що саме у вас виходять кращі зачіски.

Перукарське мистецтво вимагає терпіння і креативності – якщо хочете прокачати ці навички, запускайте гри Зачіски. Це світ моди і стилю, в якому можна робити практично все, що захочете. Головне – щоб клієнти залишалися задоволеними.

Ігри Зачіски: чим зайнятися сьогодні?

Ці онлайн-додатки настільки популярні, що розробники практично щодня випускають щось нове.


Зачіски Ігри

Ми зібрали найкращі і найцікавіші ігри Зачіски, і постійно поповнюємо цей розділ новими додатками.
Давайте подивимося, що ви можете зіграти зараз:

  • Ігри Зачіски для казкових героїв. Це одні з найпопулярніших онлайн-додатків. Вашими клієнтами будуть русалочка Аріель, сама Барбі, лялька Братц, принцеса Ельза, Дінь-Дінь, яка ненадовго залишила Пітера Пена. А ще в чергу стане Рапунцель – пам'ятаєте, які у неї шикарні довгі волосся? Можете уявити, які цікаві і захоплюючі місії вам належить виконати. Запускайте ці ігри Зачіски і допоможіть улюбленим відомим персонажам виглядати ідеально.
  • Зміна кольору волосся. Мелірування та колорування – це тільки верхівка айсберга, що називається Салонне Фарбування волосся. Ви не тільки познайомитеся з невідомими раніше методиками, але і зможете попрактикуватися на своїх віртуальних клієнток. Це допоможе вам освоїти новий навик – можливо, він стане вам у пригоді в майбутньому, якщо ви захочете зв'язати своє життя з професійним перукарським мистецтвом. А зараз все просто: виконуйте вказівки, прислухайтеся до підказок і робіть все максимально швидко і одночасно якісно.
  • Святкові зачіски. У житті дівчат повно значущих подій: починаючи від звичайної вечірки з друзями і закінчуючи весільним торжеством. Тому приготуйтеся: до вас прийдуть невідомі клієнти і герої казок і мультфільмів, щоб ви зробили їм приголомшливі зачіски. В кожній грі є своє завдання, тому вважайте, що працюєте в парі зі стилістом: звертайте увагу на вбудовані підказки і слідкуйте за настроєм дівчат. Тоді ви точно будете знати, все робите правильно чи потрібно трохи перебудувати роботу.
  • Стрижки від професіоналів. Ці ігри Зачіски відкривають простір для творчості: ви можете створювати дивовижні, креативні, незвичайні і модні стрижки. Будь-яка довжина, будь стилістичне рішення, будь-які можливості – все це у вашому розпорядженні. Запропонуйте клієнтові своє бачення стрижки – і отримаєте як можна призових балів, щоб стати кращим онлайн-перукарем.
  • Ігри Зачіски з заплетением кісок. Довге волосся – це не тільки красиво, але і іноді досить незручно. Тому дівчата заплітають їх в кіски. Але навіть така проста зачіска може перетворитися в оригінальну і модну укладку. І в цьому полягає ваша основна задача-зробити максимально красиву зачіску з косами.
  • Ігри Зачіски у салоні. Ці онлайн-додатки включають в себе практично всі описані вище завдання. Ви створите романтичну зачіску, пофарбувати волосся віртуальної клієнтки в якийсь незвичайний колір, а кому-то зробите креативну стрижку. Можливо, деякі замовлять у вас незвичайні кіски. У будь-якому випадку, вас чекає багато роботи в салоні, який стає вашим, коли ви запускайте ці ігри Зачіски. Багато клієнтів, багато завдань – це багато можливостей зібрати бонусні бали і стати новим переможцем у цих додатках.

Як бачите, ігри Зачіски – це дійсно незвичайні та цікаві програми. Вибирайте місію, яка вам сподобалася найбільше, і покажіть, на що здатні, як віртуальних перукар-стиліст!

.
на початок