»

Ігри Друзі Ангелів

ігри Друзі Ангелів

Дорослі ангели і демони безпосередньо впливають на життя людей і грають з їх долями в мультиплікаційному серіалі «Друзі Ангелів». Мультфільм розповідає про цікавою і захоплюючою історією ще не відбулися ангелів і демонів – підлітків, які переймають досвід старших товаришів і навчаються цій майстерності. Головне завдання ангелів і демонів – це навчитися професійному майстерності схиляння людини на ту або іншу сторону добра або зла, відповідно. Під час навчання персонажі цього мультика повинні пройти низку пригод і випробувань, щоб в кінці здати цей «іспит» на відмінно.

Цікаво, що крім боротьби ангелів з демонами існує супротивник набагато страшніше і гірше – це нейтрали. Для того, щоб перемогти його ангелів і демонів потрібно буде об'єднати свої зусилля і діяти спільно. Нейтрали – це інтригани, які своїми діями змусили ватажків ангелів і ватажків демонів полюбити один одного. На жаль, вони зіткнулися з новою проблемою – любов з істотою протилежної раси заборонений усіма кодексами. Ігри Друзі Ангелів дозволять вам дорослішати разом з улюбленими героями, навчитися любити, прощати, боротися зі злом чи просто веселитися.

«Друзі ангелів» є італійським анімаційним серіалом, який вперше з'явився на екранах телевізорів в 2009 році. Основою цього анімаційного серіалу стали комікси, які стали популярними ще в 2007 році. Перші сезони серіалу «Друзі ангелів» викликали хвилю захоплення у критиків і глядачів по всьому світу. Внаслідок цього, студією було прийнято рішення про випуск повнометражного фільму. Так, у 2011 році відбулася прем'єра повнометражного мультиплікаційного фільму «Друзі ангелів: Між мрією та реальністю». Всі дії в даному мультфільмі відбуваються на літніх канікулах. Всі дії продовжуються після закінчення першого сезону серіалу.

Ігри Друзі ангелів

Спеціально для вас ми відібрали кращі ігри Друзі ангелів – абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Як ви знаєте, у нас ви зможете знайти великий вибір жанрів на будь-який смак: розмальовки, пазли, динамічні гонки і аркади, а також інтелектуальні ігри. Завдяки нашому сайту, ви зможете зануритися в казковий світ, в якому вам потрібно буде поборотися за справедливість зі своїм противником і за щиру любов зі своїм союзником.

Сюжетна лінія мультиплікаційного серіалу «Друзі ангелів»

Сюжетна лінія мультфільму «Друзі ангелів» ґрунтується на історії про підлітків ангелів і демонів, які стикаються у своєму юному віці з різними пригодами і проблемами. Їх головне завдання – це перейняти досвід своїх старших товаришів і навчитися переманювати людей на одну з сторін – добра чи зла.

Історія анімаційного серіалу починається з того, що головні його герої б'ються між собою, спускаються на землю і намагаються переманити людей на ту або іншу сторону. Для того, щоб стати справжнім ангелом або демоном, підліткам треба багато практикуватися і в кінці здати іспит. Більше того, існує спеціальний кодекс, який регламентує деякі правила. Приміром, жителі раю і пекла не повинні перетинатися між собою і працювати з визначеними осіб повинні по черзі. Самим головним правилом є заборона на будь-які відносини між сторонами.

Регламент є регламент, але ангели і демони все ж зустрічаються на землі і спілкуються один з одним. В один момент вони дізнаються, що крім них існує ще і третя сторона – нейтрали. Ці злісні істоти загрожують не тільки самим мешканцям раю і пекла, але і всьому людству. Протистояти їм дуже складно, тому ангели і демони вирішили об'єднатися для досягнення спільної мети.

Нейтрали виношують у собі єдину мету – звільнити свого ватажка – Рейна, який знаходиться у в'язниці. Для того, щоб його звільнити нейтралам потрібно змусити ангелів і демонів полюбити один одного, адже від цього станеться потужний вибух станеться апокаліпсис. Після того, як станеться вибух невидимі зв'язки розриваються і Рейн буде звільнений. Зла відьма знайшла вихід і створила спеціального павука, який вкусив лідера підлітків-ангелів Рафа і лідера підлітків-демонів Сульфуса. Поцілувавшись, невидимі узи зникають і Рейн виходить на свободу. Тепер, тільки об'єднавшись, ангели і демони зможуть врятувати не тільки себе, але і все людство.

Позитивні і негативні герої мультика «Друзі ангелів»

Ангели і демони схожі, адже всі вони вміють літати, володіють надприродними здібностями, а також має крила. Але цілі у них різні – переманювати людей на сторону добра або сторону зла.

Ангели
 • Раф – дівчина, лідер підлітків-ангелів. У неї довге світле волосся. Зустрівши Сульфуса – лідер підлітків-демонів є її одвічним супротивником, але внаслідок дії злої чарівниці хлопці закохуються один в одного. Покохавши свого супротивника, дівчина вирішила не вступати в Золотий Університет і спробувати стати людиною, щоб бути разом з Сульфусом на Землі.
 • Урі – це краща подруга Раф, яка завжди її підтримує, але при цьому заздрить свій подрузі за її статус, адже сама хотіла би стати лідером ангелів.
 • Солодка – красива, розумна і винахідлива дівчина. Дуже любить рожевий колір і ходити по магазинах.
 • Міки – одна з найбільш небезпечних дівчат ангелів, яка готова не замислюючись піти в бій.

Демони
 • Сульфус – ватажок демонів. Сульфус за своїм характером злий, нещадний, марнославний, навіть його зовнішній вигляд відповідає цим характеристикам – байкерський стиль, а також жовті очі. Цікаво, що закохавшись в Раф, Сульф вирішив не вступати в університет і спробувати стати людиною, щоб бути разом зі своєю коханою.
 • Кабалі і Кабрия – дівчата, члени демонської угруповання. Кабалі є помічницею і правою рукою Сульфуса, а Кабрия – її найкращою подругою. Кабалі таємно закохана Сульфуса, яка про це навіть не здогадується.
 • Гас – великий і товстий демон. Є кращим другом Сульфуса і дуже любить поїсти.

Цікаві факти про мультфільмі «Друзі ангелів»

Існує багато цікавих фактів про мультфільмі «Друзі ангелів»:

 • Творці анімаційного серіалу зробили своїх героїв трохи старше, ніж у самому коміксі. Основна сюжетна лінія залишилася, але герої втратили можливість грати на музичних інструментах.
 • В коміксах відсутня любовна лінія Раф і Сульфуса, яка пізніше була підключена сценаристами серіалу.
 • Зовнішній вигляд персонажів у мультику відрізняється від коміксових персонажів – їм була додана більш округла форма.
 • В коміксі персонаж Малаки був колишнім демоном, в мультфільмі – помічником і правою рукою нейтрала Рейну.

Ігри Друзі ангелів допоможуть вам разом зі своїми улюбленими героями пройти складний і тернистий шлях боротьби зі злісними нейтралами, намагаються знищити все людство. Допоможіть своїм героям врятувати людей.

Приємної гри!

.
на початок