»

Ігри гонки 3д

Ігри гонки 3д

Якщо вам набридли плоскі змагання, де машина більше схожа на однобоку іграшку, спробуйте ігри гонки 3д – тут вас чекають об'ємні враження і захоплюючі пригоди, які просто неможливо зупинити.

Після появи перших гонок компанії по розробці ігрових додатків не зупиняються і постійно намагаються порадувати геймерів яскравими новинками.

Але що робити, якщо немає бажання чекати так довго і хочеться провести час з отриманням кубка за перше місце? У нас є відмінний варіант – потрібно запустити ігри гонки 3д, які зібрані в одному розділі! Це швидко, просто і цікаво – потрібно лише вибрати потрібне змагання.

Які є ігри гонки 3д?

Спеціально для вас ми постаралися підібрати найцікавіші змагання, у кожного з яких свій сюжет і особливості:

  • пряма траса, де є тільки ви і божевільна швидкість, - вичавлюйте всю потужність свого автомобіля, тому що перед вами стоїть завдання прийти першим на фініш;
  • змагання на виживання, в якому потрібно вчасно перемикати швидкість, точно вписуватися в повороти і тиснути на педаль газу;
  • гонка на фантастичній дорозі, яка знаходиться на космічному кораблі або невідомій планеті. Будьте обережні, тут діють закони, які відрізняються від принципів життя на нашій планеті, тому спостерігайте за трасою і финишируйте першим;
  • набридло їздити на спортивній машині? Тоді спробуйте ігри гонки 3д на позашляховиках та інших великих машинах! Спочатку буде незвично дивитися на спідометр, стрілка якого показує швидкість, значно відрізняється від спорткара. Але поступово ви ввійдете в смак і будете намагатися якнайшвидше перетнути фінішну межу. І у вас точно вийде увійти до списку переможців;
  • досі вважаєте школу водіння занадто нудною навчанням? А ви спробуйте проїхатися в онлайн-режимі, виконати всі завдання і при цьому не порушити ні одне правило;
  • можливо, саме зараз ви хочете насолодитися класикою жанру. Тоді вибирайте ігри гонки 3д, де є дорога, інші машини і тільки один фініш, до якого треба дістатися першим.

Так ви готові показати свої вміння водити найкрутіші і потужні машини? Тоді тільки вперед!


Ігри гонки 3д

Чому ігри гонки 3д краще, ніж аналогічні змагання?

  1. Ніколи не зависають – у звичайних гонок завжди відмінна графіка, але з-за цього навіть потужні комп'ютери можуть обробляти інформацію довше, ніж потрібно. Тому в найбільш важливий і відповідальний момент гри настає пауза, і ви втрачаєте перемогу, яка була майже в руках. Але ігри гонки 3д запускаються прямо у вашому браузері, що є гарантією – змагання закінчиться або зупиниться лише за вашим бажанням, а не з волі випадку.
  2. Не вимагають установки додаткового місця – перевага онлайн-ігор в тому, що проходять в інтернеті, тому вам не доведеться шукати вільні гігабайти пам'яті на своєму комп'ютері.
  3. Веселі і ні до чого не зобов'язують – якщо звичайні гонки потрібно обов'язково проходити за заздалегідь складеним сценарієм, зберігати профіль і постійно чекати вільного часу, щоб продовжити проходження місії, то ігри гонки 3д можна запускати в будь-який момент і так само швидко їх закінчувати.

Тому такі онлайн-змагання стають гідними конкурентами для потужних додатків. З ними просто, зручно, весело, вони пробуджують адреналін, спрагу швидкості і допомагають цікаво провести кілька вільних годин.

Перетворитеся у володаря швидкості в лічені секунди – починайте ігри гонки 3д і випускайте свій адреналін на дорогу!

.
на початок