»

Ігри джипи

Ігри джипи

Якщо ви власник шикарного гоночного купе з низькою посадкою, то ви напевно оціните рівну і гладку дорогу з гарним асфальтовим покриттям. Але є категорія автолюбителів, які воліють драйв і адреналін: екстремальні траси, півтораметрові замети і розмите бездоріжжя. І для таких поїздок вам знадобиться справжня чоловіча машина – великий рамний джип.

Ігри гонки на джипах доставлять вам ні з чим незрівняне задоволення від подорожей по непрохідним трасах. Володіння потужним повнопривідним автомобілем дозволить вам відчути всю гаму емоцій від подолання піщаних заметів, річкових мілин або болотної трясовини. Гонки на джипах – це відмінний спосіб перевірити свої навички екстремального водіння, і залишити далеко позаду досвідчених і досвідчених суперників.

Ігри джипи – це одна з найпопулярніших категорій у представників чоловічої статі, яка дозволяє весело і цікаво провести вільний час. Масивний джип, з величезними колесами, міцним кермом і яскравими фарами – це мрія практично будь-якого чоловіка, і саме тому в нашій країні так популярні позашляховики. У великій і міцній машині відчуваєш себе солідно, комфортно і безпечно, а її висока прохідність дозволяє не звертати уваги на складну дорожню обстановку і з честю долати будь-які перешкоди.


Ігри гонки на джипах

Що таке джип

Сьогодні джипом називають будь-позашляховик, який має рамну конструкцію і повний привід. Першу машину такого плану випустив американський концерн Jeep, і з тих пір ця назва прижилася як позначення всіх автомобілів підвищеної прохідності.

У Росії першими джипами можна сміливо назвати моделі Нива і УАЗ, які відрізнялися відмінними позашляховими якостями і могли дати фору більшості західних іномарок. Навіть на сьогоднішній день світові концерни випускають не так багато машин, які можуть похвалитися властивостями цього всюдихода. І якщо у вас немає можливості сісти за кермо справжнього Форда Экспедишн або Шевроле Тахо, то сміливо вибирайте на нашому сайті гри джипи і осягати тонкощі управління повнопривідним автомобілем в он-лайн режимі.

Гонки на джипах

Джипи – це багатофункціональні машини, які експлуатують переважно у силових та військових операціях. Вони місткі, маневрені, здатні вивезти важкий або масивний вантаж, і з честю переборюють всі дорожні перешкоди. Але існує особлива розвага для власників позашляховиків, в ході якого вони можуть в повній мірі продемонструвати своє вміння керувати чотириколісним монстром. Це гонки на джипах.

  • Гонки Трофі рейд
    Це щорічні змагання в умовах бездоріжжя, які проводяться серед власників рамних джипів. Це справжнє випробування сили, могутності і характеру. Тут важлива не швидкість, а успішне подолання всіх перешкод, які трапляються на шляху.
  • Ралі Париж-Дакар
    Це змагання на швидкість, витривалість та швидкість реакції. Складні піщані траси кидають справжній виклик власником позашляховиків і треба докласти максимум зусиль, щоб залишити суперників далеко позаду.

.
на початок