»

Ігри Кім 5 з плюсом

Кім 5 з плюсом

Кім п'ять з плюсом – це популярний американський мультиплікаційний серіал, в якому в ролі головної героїні виступає дівчинка-підліток Кимберлин, що працює позаштатним агентом секретної організації, що займається порятунком людей від злочинців.

Здається, найбільш відомим сценарієм для дитячих мультфільмів є сюжет про школярів. І школярів незвичайних, а володіють надприродними здібностями. Мультсеріал та ігри Кім п'ять з плюсом – це в своєму роді класика.

Кимберлин – типова дівчинка-підліток, красива і розумна, вчитися у школі на одні п'ятірки, а у свій вільний час від школи займається своїм улюбленим хобі – порятунком людей від злочинців разом зі своїми вірними друзями. Кім, звичайно ж, переживає не тільки про порятунок світу, але і за свої підліткові проблеми, а їх у неї не мало. Ігри Кім 5 з плюсом відрізняються своїм контрастним настроєм, адже саме в них з'єднується звичайна і стандартна життя дівчинки-підлітка з великою місією порятунку людства від лиходіїв.

Таким чином, мультиплікаційний серіал і гри Кім п'ять з плюсом – це нестандартні проекти про американську школярку. Нестандартність полягає у тому плані, що в мультсеріалі висміюються сюжетні лінії класичних бойовиків.

Ігри Кім 5 з плюсом, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагає реєстрації, дозволять вам зануритися в захоплюючий світ динамічних боїв вашого головного героя з світовими лиходіями, рятуйте світ, а також проживайте звичайне життя підлітка разом з Кім. Все це доступно прямо зараз і повністю безкоштовно.

Сюжетна лінія мультсеріалу «Кім п'ять з плюсом»

Ігри Кім п'ять з плюсом
– це американський мультиплікаційний серіал, в якому розповідається про незвичайну дівчинку-підлітка, її життєві проблеми і боротьба проти злочинців. До того, як почався перший сезон, п'ятнадцятирічна дівчинка Кимберлин була звичайною школяркою, але в один момент все змінилося. Кишенькових грошей, які виділяли їй батьки, не вистачало, тому дівчинка вирішила влаштуватися нянею і навіть створила в глобальній мережі Інтернет свій власний сайт з незвичайним слоганом: «Я можу все».

Містер Макгенрі випадково переплутав назву сайту і потрапив на сторінку дівчинки Кимберлин і попросив її про допомогу. Слава про нього розлетілася по всьому світу і з нею почали зв'язуватися люди зі всіх куточків нашої планети, починаючи від звичайних людей і закінчуючи навіть членами королівської сім'ї.

Усі дії в мультиплікаційному серіалі розгортаються в реальному світі, але американський місто Міддлтон – вигаданий. Цікаво, що в мультсеріалі «Кім 5 з плюсом» не всі міста вигадані, а існують і серії, де герої відвідують реальні місця.

Історія дівчинки Кимберлин з мультсеріалу «Кім 5 з плюсом»

Кимберлин «скорочено - Кім» п'ять з плюсом – це головна героїня однойменного мультиплікаційного серіалу. На момент першого сезону дівчинці виповнилося п'ятнадцять років, на момент останнього четвертого сезону – сімнадцять. Дівчинка-підліток встигає абсолютно все: спілкуватися з улюбленими друзями, створювати відносини, вчитися на одні п'ятірки і, як це не дивно, рятувати світ від злочинців.

Кимберлин рятує світ не сама, а зі своїм однокласником і кращим другом – Роном Так-Собі. Кожне ім'я сім'ї Кім та її друзів є своєрідною грою слів від «impossible». Так, в англійській версії імені Кимберлин – «Kimberly Ann Possible», ім'я Рон Так-Собі (Ronald Adrian Stoppable).

Ігри Кім п'ять з плюсом – це цікаві та динамічні ігри, що з'єднують в собі звичайне життя звичайної дівчинки-підлітка та її друзів, а також боротьбу проти лиходіїв. Її місія – рятувати людей, а ваш обов'язок – допомогти їй з цим непростим завданням.

.
на початок