»

Ігри кухар

Ігри кухар

Спробуйте свої сили в кулінарному мистецтві – наші ігри кухар дозволяють зробити це максимально просто, безпечно і без витрачання продуктів. Вибирайте місію, знайомтеся з рецептом і приступайте до роботи!

Хто сказав, що на кухні над усіма продуктами і каструлями повинна чаклувати тільки жінка? Ігри кухар показують і доводять – створити кулінарний шедевр може кожен бажаючий, особливо після практики в таких додатках.

Увага! Будьте обережні, ігри кухар можуть стати причиною появи апетиту!

Якщо вас не лякає така можливість, тоді виберіть підходяще додаток і вирушайте на віртуальну кухню:

  1. Створюйте солодощі – справжні кекси, освіжаючий морозиво і неповторні торти, тепер ці та інші кондитерські вироби будуть з'являтися прямо в інтернеті під вашим авторством;
  2. Спробуйте сили в приготуванні певного рецепту – ви коли-небудь пробували рибу, підсмажене на грилі? Тоді прийшов час виправити ситуацію, запустіть гри кухар з незвичайними завданнями і випробуйте себе. Можливо, вже сьогодні на вашому реальному обідньому столі з'явиться апетитна закуска, якої ви навчилися в одному з інтернет-додатків.
  3. Застосуйте свої кулінарні таланти – серед ігор, де потрібно бути кухарем, є окрема категорія, яка включає не тільки приготування потрібного страви. Ви зіткнетеся з таким питанням, як обслуговування клієнтів. Вас чекають нетерплячі бізнесмени, шкідливі школярі, вічно поспішають мами і завжди незадоволені гламурні дівиці. Ви готові витримати їх натиск і нагодувати кожного клієнта? Тоді ці ігри кухар точно вам підходять!
  4. Окремої уваги варті додатки, в яких в якості персонажа виступає відомий герой мультфільму, кінематографа і інших розважальних сфер. Це цікаві та кумедні ігри, які допоможуть скоротати декілька вільних годин дітям і дорослим.

Вважаєте, що це просто? А ви подивіться, що буває в реальному житті, і зрозумієте – у нас дійсно весело!

2 шокуючих спостереження

В історії кулінарії є багато цікавих фактів, але ми пропонуємо познайомитися тільки з парою цікавих випадків:

№1. Слабо приготувати яєчню з 5 000 яєць?
Не переживайте, таких ігор кухар у нас немає. Зате є історичний факт: одного разу на полях Тунісу, які вже були оброблені і засіяні злаковими культурами, з'явилися горобці. Їх кількість було незліченною! У страху, що вони знищать посіви, землероби солдатів відправили на поля – ці люди повинні були зібрати всі гнізда.

У підсумку було зібрано близько 5 000 яєць. І хтось обмовився, що було б непогано приготувати яєчню. Мабуть, в Тунісі люди воліють більше діяти, ніж говорити, тому що після вживання декількох кілограмів сала і зібраних яєць з'явилася 2-метрова яєчня.

№2. Не дайте Брітні Спірс все зіпсувати!
Ви помітили, що наші ігри повар, які пов'язані з роботою в кафе, піцерії або ресторані, мають особливу музику? Справа в тому, що американські вчені провели експеримент, в рамках якого було встановлено 2 факти:

  1. коли на тлі неголосно грає класична музика, то чек кожного гостя становить близько 50 доларів;
  2. після включення пісень Брітні Спірс, кількість замовлень і середній чек впали до критичного мінімуму.

Тому вибирайте кращі ігри кухар і створюйте по-справжньому геніальні страви!

.
на початок