»

Ігри лицарі

Ігри лицарі

Чим захоплюючі флеш ігри «Лицарі»? Можливістю доторкнутися до благородної світі Середньовіччя, де у замках живуть принцеси, браві герої захищають народ від розбійників, а за ратні подвиги дарують по полкоролевства! І найпопулярніше і поважне стан – лицарі, благородні воїни, для яких честь і повагу понад усе. Флеш-гри «Лицарі» дозволяють кожному приміряти блискучі обладунки, приємні манери і прожити життя в героїчних і захоплюючі пригоди.

Світ лицарів – від подвигів до завоювань

Лицарі – цікавий образ, який гармонійно вписується в сюжети дитячих казок, таємничих легенд і історичних завоювань. В іграх про лицарів на порталі gameYo легко вибрати відповідний напрямок: стратегію, аркаду, бродилку або квест. У кожному сюжеті перед лицарем ставляться найскладніші задачі, вирішити які можна лише використовуючи логіку, спостережливість і швидкість.

Великий вибір зброї дає гравцями можливість підготуватися до будь сюжетним складнощів. Мечі, арбалети, списи, луки і навіть сокири – все йде в хід при битві з ворогом. Цілі flash-іграх «Лицарі» ставляться різні. Тут можна:

  • Завоювати королівство
  • Побудувати і захистити свій світ
  • Врятувати друзів або прекрасну даму
  • Знайти скарби
  • розбійників Прогнати
  • Розробити стратегію і втілити її в життя

Середньовіччі – світ лицарів

Світ середньовіччя відрізняється унікальним підходом у вирішенні проблем. Честь, слава, титули – все підтверджується лицарським мистецтвом бою. Саме тому хлопчиків змалечку готують до прийняття почесного статусу, виховуючи в них дух воїна і джентльмена.

Беручи участь у флеш-ігри Лицарі, можна пройти весь шлях становлення героя: навчання, посвята, напрацювання статусів і перемог. Складні етапні сюжети підігрівають інтерес до ігрових проектів, виховуючи правильна поведінка при виникненні складних ситуацій.

Лицарі – кращі ігри для хлопчиків

Якщо батьки хочуть, щоб їхні сини росли хоробрими, активними, веселими і благородними, то рекомендуємо ознайомити їх з flash-іграми «Лицарі». Об'єднавшись з героями Круглого столу або мандрівними пілігримами, хлопчики пізнають дивовижний середньовічний світ, вирішуючи питання світового значення.

Сюжети гри мають історичну або фантазійну підґрунтя, дозволяючи вибирати теми казкового або бойового характеру. Сміливі лицарі героїчно рятують принцес, завойовують храми і замки, підкорюють величезні території.

Ігри про лицарів для хлопчиків популярні у всі віку. Найменші захоплено проходять смішні бродилки, хлопцям старшого віку більш кращі стратегічні і тактичні сюжети. У будь-якому випадку лицарське життя сповнене пригод і безлічі нестандартних ситуацій для ігрового рішення.

Разом з флеш-іграми «Лицарі» захоплююче відпочивати, рости і розвиватися!

.
на початок