»

Ігри Мортал Комбат

ігри Мортал Комбат

Ігри Мортал Комбат – це легендарна лінійка відео ігор, створена в жанрі «файтинг». Для не знаючих, файтинг – це спеціальний жанр комп'ютерних ігор, який імітує рукопашний бій в замкнутому (обмеженому просторі з невеликою кількістю персонажів. Якщо ви запитаєте будь-якого шанувальника комп'ютерних ігор, з чим асоціюється у нього фраза «комп'ютерні бійки», то перше, що він скаже – це ігри Мортал Комбат.

Як вже говорилося вище, Mortal Kombat – це серія комп'ютерних ігор, створена в далекому 1992 році розробниками Едом Бауном і Джоном Тобіасом. Ігри Мортал Комбат відомі у всьому світі не тільки якісною графікою, продуманої сюжетною лінією і відповідним музичним супроводом, але і високим рівнем насильства, а також системою Fatality, про яку ми розповімо докладніше пізніше.

Спеціально для вас редакція нашого сайту відібрала кращі ігри Мортал Комбат. Завдяки їм, ви не можете завантажувати на свій комп'ютер важкі дистрибутиви повноцінної гри і не купувати джойстики. Все, що вам потрібно зробити, це запустити улюблену гру і вступити в смертельну сутичку з легендарними персонажами цієї гри.

Ігри Мортал Комбат

Функції системи Fatality в іграх Mortal Kombat

Однією з найбільш яскравих систем, що працюють в даній грі є – Fatality. Фатилити – це дія персонажа, яким ви граєте проти вже переможеного гравця. Розробники зробили гри Мортал Комбат на новий рівень ще й завдяки даній системі.

Список основних можливостей Fatality:
 • За допомогою зброї, голими руками або ривком персонаж відриває голову свого супротивника.
 • За допомогою струмені вогню персонаж підпалює свого противника і його тіло обвуглюється. Так, наприклад, персонаж Скорпіон під час Fatality знімає свою маску і вихлюпує полум'я з рота на супротивника.
 • За допомогою зброї, рук, телекінезу чи іншої сили, персонаж стискає свого супротивника до такої сили, що розчавлює його.
 • Персонаж підриває противника. Приміром, Стайкер мінує свого супротивника, відстрибує вбік і чекає його вибуху.
 • За допомогою фізичної сили персонаж здирає шкуру з ще живого противника.
 • Персонаж з'їдає іншого персонажа.
 • Герой вбиває свого супротивника і вчиняє самогубство.

Існують також і альтернативи класичному Fatality:
 • Friendship (у перекладі: «дружба») – після програшу, ваш персонаж пропонує противнику дружбу.
 • Babality (у перекладі: «дитинство») – переможений гравець перетворюється у немовляти.
 • Animality (у перекладі: «озвіріння») – переможець перетворюється на страшного звіра і розриває програв на частини.
 • Brutality (у перекладі: «жорстокість») – персонаж знищує свого супротивника за допомогою довгої і складної комбінації ударів.
 • Hara-Kiri (у перекладі: «харакірі») – це спеціальний прийом, який дозволяє програти гравцеві не допустити над собою розправу і вчинити самогубство раніш, ніж його противник закінчить поєдинок.

Вже більше двадцяти років гри Мортал Комбат займають лідируючі позиції і не втрачають своєї колишньої популярності. Компанії, що займаються розробкою і виробництвом даної гри, не втомлюються випускати нові оновлені редакції даної гри, збільшуючи її якість, кількість персонажів і їх характеристики.

Персонажі з ігор Мортал Комбат

Ігри Мортал Комбат на сьогоднішній момент є еталоном комп'ютерних бійок, відомі не тільки дітям, але і дорослим. Мільйони гравців по всьому світу вступають в смертельні сутички зі своїми супротивниками, дізнаються про нові можливості десятка доступних персонажів і отримують задоволення від гри. Ми пропонуємо вам приєднатися до них вже зараз абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Приємної гри!

.
на початок