»

Ігри музика

Ігри музика

Ви мрієте стати успішним ді-джеєм або геніальним композитором? Любіть музику, співаєте в душі або пускаються в танок, ледь зачувши запальну мелодію? Значить, вам неодмінно сподобаються ігри музика, в асортименті представлені на нашому сайті.

Ви зможете приміряти на себе образ відомої співачки, талановитого аранжувальника або автора популярного шлягеру. І не біда, якщо у вас немає музичної освіти! Головне – це почуття ритму, відмінний смак і величезне бажання скласти мелодію, яка займе гідне місце в колекції кращих світових хітів. Слухайте, надихайтеся, творіть і насолоджуйтесь ігровим музичним процесом он-лайн!

Кожна мелодія в момент свого народження унікальна. Закохані В музику абсолютно всі, незалежно від статі, віку, професії та соціального положення. Ми не розлучаємося з плеєром, відвідуємо концерти, слухаємо радіо в автомобілі і вмикаємо фонову мелодію в робочому комп'ютері. Музика розслабляє і захоплює, дарує відчуття гармонії і ритму.

Ігри музика допоможуть з користю провести вільний час і усунути всі наявні прогалини в музичному утворенні. Ви зможете грати на різних музичних інструментах, таких як синтезатор, ударна установка, гітара, арфа чи скрипка. І хто знає, може у вас з'явиться бажання навчитися грі на музичному інструменті і в реальному житті?!

Чим корисна музика

Важливість музики для людського організму вже неодноразово визнавалися вченими. В медицині навіть є окремий напрямок – музикотерапія, яка дозволяє пацієнтам справлятися з самими різними захворюваннями. Які ж корисні властивості музики можна виділити?

 • Музика розслабляє
  Якщо вам потрібно розслабитися і зняти напругу після довгого трудового дня, вибирайте ніжні і ліричні музичні інструменти, такі як скрипка, арфа або флейта. Вони заспокоять нервову систему і подарують відчуття спокою.
 • Музика заспокоює
  Для того, щоб заспокоїти нерви і зменшити мозкову активність, поставте в програвач диск з музикою звуків природи – шум прибою, спів птахів або дихання лісу. «Живі» звуки – це кращий засіб для нормалізації стану організму.
 • Музика тонізує
  У тих випадках, коли необхідно навпаки швидко привести себе в бадьорий стан, включайте в плеєрі ритмічну і бадьору музику, особливо хороша танцювальна. Вона зарядить вас активністю, якої вистачить на цілий робочий день.
 • Музика дарує відчуття безпеки
  Якщо вас гнітить почуття тривоги, включайте народну музику і яскраві та самобутні етнічні композиції. Національні інструменти та автентичні звуки допоможуть вам розслабитися і заспокоїти прискорене серцебиття.

Вчимося грати на музичних інструментах

Ігри музика – це не тільки пісні та аранжування, це ще і можливість навчитися грати на різноманітних музичних інструментах.

Вам представиться унікальна можливість з'ясувати, як звучить той чи інший інструмент, і які існують складності і особливо в його освоєнні. Головне, що тепер не потрібно купувати скрипку чи фортепіано, щоб потім з'ясувати, що душа до музики «не лежить» і відправити інструмент порошитися на дачу або антресоль. Ігри музика подарують вам можливість музикувати 24 години на добу в режимі он-лайн і без яких-небудь грошових витрат.

.
на початок