»

Онлайн ігри піаніно

Ігри піаніно

Хочете навчитися грати на піаніно? В голові крутиться мелодія і ви мрієте спробувати зіграти її? Можливо, ви давно прагнете музикувати, але немає потрібних можливостей? Тоді ігри піаніно точно вам підходять: це невеликі, зручні програми, які дозволяють зануритися в світ музики.

Музичний світ сповнений можливостей, фарб, обертонів і емоцій. Але, на жаль, до сьогоднішнього дня існує стереотип, ніби двері в нього відкрита обраним людям, у яких є відповідний дар.

Але ігри піаніно впевнено руйнують всі міфи – тепер всі охочі можуть спробувати свої сили в музичному творчості і, можливо, створити свій персональний шедевр! Це просто, безкоштовно і безпечно. Потрібно лише ваше бажання і сміливість випробувати себе.

Що можна робити, коли запускаєш гри піаніно?

Ми зібрали додатки, які розділили на кілька категорій:

  • вчіться – є ігри, на яких написані назви нот, показується, куди потрібно натискати, щоб зіграти мелодію, щоб у підсумку ви оволоділи базовою музичною грамотою і навіть вивчили щось ще, крім популярного «Собачого вальсу»;
  • пробуйте свої сили – інші ігри піаніно являють собою клавіатуру з декількох октав, де можна попрактикуватися і перевірити, наскільки добре ви засвоїли попередні вправи;
  • музицирують – розширений варіант гри на піаніно, згаданої раніше. Тут більше можливостей, простору і навіть є заготовки популярних стилів. Спробуйте впровадити свою музичну ідею і відразу ж підженете її під аранжування – хто знає, раптом саме ваш трек будуть слухати ваші знайомі?
  • створюйте нові треки разом з друзями – ці програми представляють собою не просто ігри піаніно. Це новий рівень розваг, коли разом з близькими людьми ви дійсно творіть справжню музичну революцію. Невеликі додатки, в яких можна створювати мікси, - це відмінна можливість перевірити свої сили і смак, щоб дізнатися, чи варто починати серйозно займатися творчістю.

Як бачите, ігри піаніно – це не марна трата часу, це відмінний шанс відкрити в собі музиканта і прокачати свою креативність. Не вірите? Тоді прочитайте інтригуючу інформацію про цьому інструменті.

Що відбувається під час гри на піаніно

Був проведений ряд незалежних досліджень, в рамках яких перевірялося наявність закономірності між навчанням в музичній школі і особистими навичками дітей. Виявилося, що найвищі показники дисциплінованості, координації руху, навичок поведінки в групі, вивчення нової мови – все це було саме у тих випробовуваних, які паралельно навчалися грі на піаніно.

Вчені вважають, що це пов'язано з постійним розвитком творчого мислення, а також задоволенням, яке діти отримують під час виконання музичної композиції і своїх перших кроках до композиторської діяльності.

Так, може, і вам варто зараз відкрити гри на піаніно, щоб розслабитися і знайти свою музу? Не відмовляйтеся від можливості долучитися до незвичайно прекрасного світу клавішною музики!

.
на початок