»

Ігри поліція

Ігри поліція

Добро чи зло: яку сторону ви вибираєте сьогодні? Ігри поліція допоможуть вам визначити свої переваги – вони дозволяють спробувати себе в ролі служителя порядку, а потім перекинутися на бік порушників закону. І це все залишиться тільки в межах гри.

Наше життя, безпеку і благополуччя знаходиться в руках групи людей, яких називають поліція. Коли відбувається щось жахливе або готується злочин, вони сміливо розбираються зі всіма виникаючими труднощами.

Тому ігри поліція користуються особливою популярністю у геймерів всіх віків – це захоплюючі, цікаві і захоплюючі програми.

Ігри поліція: поверніть закон і порядок на перше місце

Ми підготували змагання різних жанрів і напрямів:

  1. Захистити місто від бандитів – прийшов час виїхати на вулиці на своїй машині і показати лиходіям, що ще є чесні полісмени, які готові проявити силу і сміливість, щоб зупинити беззаконня. Захистіть честь мундира і життя городян – і обов'язково отримаєте віртуальну нагороду.
  2. А, може, ви, навпаки, хочете побути на місці «поганих хлопців»? Наші ігри поліція надають таку можливість. Угоните машину і постарайтеся піти від погоні, виступіть на стороні бандитів і спробуйте себе в якості інших правопорушників. Пам'ятайте, ваша таємна життя залишиться в інтернеті, на сторінці з грою, тому розслабляйтеся і отримуйте задоволення!
  3. В категорії «Ігри поліція» входять і досить життєві симулятори: це навчальні програми, в яких ви, як справжній правоохоронець, отримуєте навички точної стрільби по цілі, переслідування злочинців і виконуєте інші важливі завдання. Врахуйте, що в цих іграх все майже так само, як в реальному житті, тому дійте максимально обережно і точно.
  4. Коли захочеться чогось цікавого і специфічного, зверніть увагу на ігри, де потрібно правильно припаркуватися або сісти за кермо незвичайної машини, яка є в гаражі поліції.
  5. Хочете спробувати себе в якості регулювальника? У нас є і такі ігри поліція – вони вимагають особливої уважності і швидкої реакції, інакше вам доведеться розбиратися в аварії і підете на старт.

Ким ви станете сьогодні – це залежить тільки від вас.


Ігри поліція

Запускайте гри поліція – і спробуйте себе в новій ролі

Наші програми допоможуть вам поглянути на реальний світ з іншого боку:

  • вас не відволікає реклама і дивні повідомлення, тому ви максимально зосереджені на місії. Врятуйте заручників і зловіть вбивцю – і отримаєте подяку за відмінну службу;
  • почніть рятувати світ без нудної обов'язковій реєстрації – наші ігри поліція дозволяють стартувати в будь-який потрібний момент;
  • ви не обов'язково постійно зберігати ігровий процес – це продумані програми, в яких кожне завдання займає небагато часу, щоб ви встигли пережити перемогу і потім відправитися в реальний світ виконувати інші справи.

Ігри поліція: простіше і одночасно цікавіше, ніж реальне життя.

А ви знали, що з 1993 року на території Франції, Німеччини і Австрії зареєстровано 40 злочинів, у числі яких було 6 вбивств. Дивно, але кожен раз або на місці злочину, або на тілі жертви знаходили зразок одного і того ж ДНК. Це була жінка, але ніхто не міг її знайти, до того ж були різні місця, спільники, а між жертвами так і не вдалося виявити зв'язок.

І тільки в 2009 році встановили, що проби ДНК були взяті паличками, на яких вже був генетичний матеріал – його залишали співробітниці-пакувальниці на фабриці в Австрії.

Як бачите, ігри поліція мають більш просту логіку, яку не втрутяться форс-мажори. Тому приступайте до виконання завдання і будьте впевнені, що ніхто і ніщо не завадять вам отримати перемогу.

.
на початок