»

Ігри Попелюшка

Ігри Попелюшка

Спочатку їй допомагала добра фея, але сьогодні ваша черга – запускайте гри попелюшка, щоб допомогти відомої героїні подолати нові перешкоди, які для неї приготувала доля.

Казка про Попелюшку – це прекрасна історія з ідеальним щасливим кінцем, про який мріють маленькі дівчатка, і, зізнаємося чесно, навіть деякі дорослі дівчата. Це світ, в якому править справедливість, любов, чесність і добро завжди перемагає зло.


І сьогодні у вас є шанс продовжити цю легендарну казку – запускайте гри попелюшка і допоможіть їй вирішити нові проблеми. Приємна новина: ви можете грати в них в будь-який час дня і ночі, тому що обмеження «повернутися з балу до півночі» тут не діє!

Ігри попелюшка: пригоди тільки починаються!

Після перемоги над злою мачухою і заздрісними сестрами життя прекрасної героїні не стала легше – у неї залишилися турботи і клопоти, тому їй дуже потрібна ваша допомога:

  • нанести макіяж – використовуйте професійні палітри, щоб підготувати Попелюшку до зустрічі з принцом. Саме від вас залежить її майбутнє, тому підключіть свій ідеальний смак і створіть прекрасний макіяж, щоб ваша героїня була найгарнішою серед учасниць шикарного бала;
  • підібрати сукню – ці ігри попелюшка користуються особливою популярністю, тому що є хорошою перевіркою на знання модних тенденцій. Зумієте чи ви нарядити героїню так, щоб всі захоплено зітхнули, коли вона з'явиться в замку?
  • розфарбувати картинку – кращі ігри попелюшка для маленьких принцес! На екрані будуть яскраві панелі з пензликами, з допомогою яких потрібно перетворити обриси головних героїв в строкаті картинки. Чим краще ви впораєтеся із завданням, тим більше отримаєте балів;
  • зробити стрижку – спробуйте себе в ролі перукаря, запустивши ці ігри попелюшка. Але врахуйте, тут працюють правила реального світу, наприклад, потрібно скористатися знаннями про поєднанні відтінків і вплив стрижки на загальний образ;
  • допомогти в прибиранні – тільки Попелюшка зможе розібрати безлад, який залишили гості. Вам доведеться допомогти їй у цій справі, щоб скоріше звільнитися і перейти до іншого додатком. Ці ігри попелюшка зажадають вашої уважності, тому що доведеться знаходити різні предмети, щоб відправити їх на потрібне місце;
  • гонки – будьте готові до дивовижної поїздці, тому що ви опинитеся в кареті, яку намагаються наздогнати суперники. Допоможіть героїні дістатися до фінішної прямої, злі противники знову програли у цієї знаменної боротьбі!

Ігри попелюшка – продовження всесвітньо відомої історії, яку тепер тільки ви створите!

на початок