»

Ігри про космос

Ігри про космос

Ігри про космос дозволяють зануритися в таємничий, незвіданий світ зірок, де на інших планетах живуть, розважають і воюють загадкові інопланетяни. Легендарні місії, небезпечні польоти і захоплюючі подорожі – ось основний сюжет космічних flash-ігор. Жанри, місії, герої, графіка – все в цих іграх відрізняється унікальністю і несхожістю на «земні» аналоги. Ігри про космос вимагатимуть застосування всіх умінь грає. Логіка, винахідливість, розум і знання допоможуть блискуче пройти всі рівні і впоратися із завданнями будь-якої складності.

«Три. Два. Один. Поїхали...»

Всі діти мріють про космос! Хтось бачить себе підкорювачем планет, іншому важливий принцип міжгалактичного польоту, третій мріє досліджувати інопланетні форми життя. Щоб реалізувати настільки грандіозні плани, дітям треба підрости, а для цього потрібні роки...

Наша добірка ігри про космос дозволить долучитися до нескінченності Всесвіту вже зараз і спробувати себе в ролі пілота, вченого або завойовника. Особливості сюжетного виконання галактичних тематик – унікальна графіка і захоплюючий сюжет.

Обираючи тему, гравець може виявитися у найрізноманітніших ситуаціях. В залежності від місії йому доведеться розслідувати події, очолювати десант, переміщуватися в міжзоряному просторі, а також допомагати, рятувати, шукати і, звичайно, перемагати.

Космічні ігри для хлопчиків

Хлопчики різного віку люблять техніку, пригоди, несподіванки і драйв. В іграх про космос з лишком присутні всі ці компоненти. Якщо ж після палких галактичних буднів і бойових операцій захочеться розслабитися, то в космічній тематиці присутня безліч рішень для тренування логіки, уважності і швидкості. Інопланетний гольф, оригінальні арканоїди, кульки всіх видів допомагають зняти напругу і розважитися від душі!

Ігри про космос для хлопчиків нерідко реалізовані через веселих мультиплікаційних персонажів і улюблених героїв – Валі, Злі Пташки, Равлик Боб, героїчні джедаї Зоряних імперій. Використовуючи сили і таланти космічних друзів, грати стає ще більш захоплююче і цікаво!


.
на початок