»

Ігри про собак

Ігри про собак

Давно хотіли завести собаку, але з певних причин немає можливості втілити мрію в реальність? Є й інший варіант. Можна відкрити ігри про собак, і в режимі онлайн доглядати, виховувати і тренувати інтернет-вихованця. Перевірте себе, наскільки ви хороший господар, прямо зараз!

Наші кращі друзі переїхали у віртуальний світ! І тепер ігри про собак доступні у вашому браузері – достатньо зробити пару кліків і почнуться неймовірні пригоди, в яких головними героями є наші улюбленці.

Ігри про собак: весело, корисно і цікаво!

За принципом завдання програми можна розділити на кілька категорій:

  • розчесати, погодувати і викуповувати – навіть онлайн-вихованці потребують догляду! І ці ігри про собак допоможуть прищепити дівчаткам і хлопчикам відповідальність за свого інтернет-одного. Можливо, якщо вони покажуть свої результати батькам, що в їх будинку з'явиться справжня собака, адже вони доведуть – вони можуть подбати про нового члена сім'ї;
  • вибрати наряд – ці ігри про собак сприяють розвитку почуття прекрасного смаку і допомагають весело провести кілька вільних годин. Уявіть, що ви готуєте вихованця до важливої виставці або просто збираєтеся вийти на прогулянку. Ваша собака повинна повністю відповідати вашому іміджу і підходити під вже сформований образ. Тому вибирайте правильні вбрання, щоб ваш вихованець викликав захоплені вигуки і отримував компліменти від оточуючих;
  • провести тренування – щоб собака була розумна і миттєва реагувала на команди, небезпека і певні ситуації, вам потрібно навчити її. Саме таке завдання потрібно виконати, коли відкриваються ігри про собак з дресируванням.

Але є і кілька жанрів гри про собак, які представлені в цьому розділі:

  • пазли – зберіть цілу картинку з кілька фрагментів, щоб дізнатися, яка собака сховався від вас в цій грі;
  • гонки – найчастіше в ролі вихованців виступають хаскі, і вам потрібно управляти цілою зграєю цих дивовижних тварин, щоб вправно лавірувати серед снігових кучугур. Ці веселі ігри про собак залишать незгладимий слід у вашому дні, подарувавши позитивні та яскраві враження!
  • тести – визначте, яка собака вам підходить, чи зможете ви впоратися з її відходом і отримаєте відповіді на інші важливі питання, запустивши особливі ігри про собак. Вони являють собою барвисті і цікаві тести, у яких можуть бути найнесподіваніші результати.

Вибирайте ігри про собак і проведіть кілька годин, насолоджуючись відкритістю і активністю цих чудових домашніх вихованців!

на початок