»

Ігри ресторан

Ігри ресторан

Після ігор кухар залишається питання – чи достатньо просто добре готувати? чи потрібні якісь інші навички і таланти? На ці питання дадуть відповідь гри ресторан, в яких ви станете власником чудового закладу, будете приймати відвідувачів і працювати на власний імідж. Зможете пройти таке випробування?

Готові спробувати себе в ролі власника ресторану, кафе або закусочної? Тоді швидше запускайте гри ресторан – це незвичайні, веселі й захоплюючі програми, в яких вам доведеться застосувати всі свої навички та демонструвати сильні сторони свого характеру.

Запрошення у світ інгредієнтів і фантазії кращого ресторатора

Основна мета гри ресторан – відмінно обслужити і смачно нагодувати всіх відвідувачів. Але це не означає, що ви будете кожен раз запускати одне і те ж додаток. Ми зібрали ігри, які умовно можна розділити на кілька типів.

  • заклади різних категорій – вам належить стати власником піцерії, цього бару, елітного ресторану і невеликої закусочної. Важливо встигати готувати потрібні страви на замовлення і максимально швидко обслуговувати клієнтів. Інакше ви ризикуєте втратити виручку, а ваш імідж постраждає від поганих відгуків незадоволених гостей;
  • найкращі та найпопулярніші страви – ви вмієте готувати тако? А панкейкі? Ігри ресторан навчать вас кулінарного мистецтва, якими ви оволодієте практично на всіх рівнях складності. Ви легко зможете готувати млинці, панкейкі та інші цікаві блюда прямо в своєму браузері – це легко, цікаво і не вимагає покупки необхідних інгредієнтів. Пробуйте, експериментуйте і, можливо, найближчим часом ви станете королем на реальній кухні!
  • найнесподіваніші герої – вважаєте, що ресторани і кафе є частиною життя людей? Насправді такі заклади є у пінгвінів, персонажів мультфільмів та інших учасників гри ресторан. З ким проведете час сьогодні? Цей вибір залишається тільки за вами!
  • завдання для новачків і героїв – ви можете вибрати ігри ресторан початкової складності, де досить швидко приготувати просто страва. Але зверніть увагу, чи є додатки, які вимагають застосування одночасно фантазії, кмітливості, логіки і, звичайно, швидкості, тому вам доведеться досить непросто. Особливо, коли черговий роздратований клієнт покине ваш заклад в поганому настрої.

Вибирайте цікаві ігри ресторан – і ваш день гарантовано закінчиться на позитивній ноті!

.
на початок