»

Ігри рибалка

Ігри рибалка

Риболовля – це неабияке й одне з улюблених занять чоловіків. Уявіть, наскільки романтично вставати з самого ранку, йти з вудкою на рибалку, і, зачаївшись, чекати, поки на гачок попадеться рибка побільше. Рибалка, в сучасному значенні, стала не просто методом отримання їжі, як це було в старовину, але і цілим хобі і навіть видом спорту, яким із року в рік захоплюється все більше і більше людей.

Для когось риболовля – це робота, але, найчастіше, ці люди заробляють на спеціально обладнаних суднах, які борознять по морях і океанах, виловлюючи тонни риби за день. Для інших же людей, риболовля означає – зібратися в компанії хороших друзів, приготувати хороший вечеря і разом спробувати зробити хороший улов.

Скажіть, у вас коли-небудь була можливість потрапити на береги Нілу, Амазонки або якогось занедбаного безлюдного острова на глибині океану і спробувати з надр цієї водойми виловити велику і рідкісну рибу? Думаю, що швидше за все немає. Не варто засмучуватися, адже ігри рибалка зможуть перемістити вас у ці незвичайні чудової краси місця. Навколо вас розкриються надзвичайно красиві пейзажі, ви дізнаєтеся краще флору і фауну тих місць, де ще ніколи не були і зможете розслабитися, закинувши вудку у водойму.

Цікаво, що ігри рибалка дозволять вам зробити це все абсолютно безкоштовно, адже вам не потрібно буде витрачати гроші на перельоти, на покупку сучасного і якісного устаткування.

Розробники даної категорії ігор дійсно постаралися, щоб ви змогли відчути всю красу того середовища, в яку творці цих ігор вас вилучать, постараються реалістично передати різні звукові ефекти, а також нададуть на вибір величезна кількість обладнання на будь-який смак і вибір.

Не варто радіти, адже за те, що ви будете виловлювати рибу з водойми, ви будете отримати окуляри, бонуси і, звичайно ж, гроші. За ці гроші ви зможете купувати інше, більш удосконалене обладнання для риболовлі. Пам'ятайте, що чим краще снасті, тим більше буде улов.

Ігри рибалка

Ігри рибалка – це не прості ігри, адже не все так просто як здається. Як вже говорилося вище, розробники спробували максимально реалістично передати весь процес риболовлі, а значить, вам доведеться добряче постаратися, щоб виловити якомога більше риби: уважно стежити за рівнем шуба, щоб не розполохати рибку, стати більш уважним і відповідальним. Згрупувавши всі ці якості, ви обов'язково досягнете успіху, а головне – результату.

Ви будете в шоці, але в процесі риболовлі вас чекає багато-багато різних несподіванок. Приміром, з водойми ви зможете дістати не більшу рідкісну рибку, а драний черевик або ж, навпаки, таємниче золото, яке було загублене в просторах океану тисячі років тому. Як мовиться, все в ваших руках.

Ігри рибалка, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дають вам унікальну можливість – стати справжнім рибалкою, перебуваючи вдома чи на роботі в офісі. Втомилися? Тоді сміливо обирайте будь-яку гру і відпочивайте після важкого робочого дня на роботі чи навчанні.

Класифікація риболовлі

Слово рибалка означає процес вилову риби з якого-небудь водоймища. Буває два види риболовлі – це спортивний і любительський. Існує, звичайно, ще один вид – це промислова, але ми її розглядати не будемо. Весь процес рибальства можна розділити на кілька категорій:

 • Сезонна рибалка. До цієї категорії належать: зимова і літня.
 • За місцем вилову: морська і прісноводна.
 • За методом вилову: з якогось судна або човна або з берега.
 • По об'єкту лову: за якою рибою ви полюєте.
 • За використовуваним снастей: поплавкові, спінінг, цибуля та інші.

до Речі, використовувані снасті також можна класифікувати:

 • Спінінг – це такий вид вудки, з допомогою якої гачок можна закидати на далекі відстані і привертати увагу риби.
 • Балансир – використовується для зимової риболовлі.
 • Нудлинг – даний вид використовується для вилову сомів.
 • Джиг – даний вид використовується найчастіше для вилову на великій глибині.
 • Поплавкові вудка – це обладнання складається з самого поплавця і вудилища. Поплавок закидається у водойму, і рибалка чекає, поки він почне сіпатися і починає витягати його з води.

Риболовля в масовій культурі і цікаві факти про рибалку

Тема риболовлі в масовій культурі досить популярна, особливо у книгах більш ранніх письменників. До таких відносяться:

 • книга «Риби Росії. Життя і ловля прісноводних риб» Л. П. Сабанєєва.
 • книга «Записки про уженьи риби» С. Т. Аксакова
 • книга «Цар-риба» Віктора Астаф'єва
 • книга «Старий і море» Ернеста Хемінгуея
 • книга «Рибалка круглий рік» С. А. Сидоров

Риболовля – це найдавніше заняття, яке з'явилося ще на зорі людства – кілька мільйонів років тому. З того часу, риболовля стала не тільки методом полювання, але й спортом і цілим видом спорту. Відповідно, про рибалку є багато цікавих фактів, про які ми зараз розповімо:

 • Щорічно акули нападають на 60-80 людей, з яких гинуть близько десяти осіб. Цікаво, що люди, у свою чергу, за рік вбивають більше ста мільйонів акул.
 • Світовим рекордом було зафіксована найбільша риба, яка коли-небудь попадався на гачок – це акула, її вага становила півтори тонни, а довжина – 5,13 метрів.
 • Світовий рекорд. За одне змагання бельгієць виловив 652 риби.
 • У 1984 році був встановлений ще один рекорд на дальність кидка рибальської снасті. Рекордсменом став Вальтер Кумерроу з відстанню в 175 метра.

Ігри рибалка допоможуть вам стати справжнім професіоналом у своїй справі. Немає часу за роботою, навчанням або сім'єю відправитися разом з друзями до ріки і гарненько відпочити? Тоді сміливо влаштовуйтеся зручніше за комп'ютером, запускайте ту гру, яка цікавить вас найбільше і закидайте вудку.

Вдалого лову вам і приємної гри!

.
на початок