»

Ігри Русалочка

ігри русалочка

Русалочка – це найпопулярніший персонаж, який згадується не тільки в слов'янкою міфології, але і є головним героєм популярних мультиплікаційних фільмів і казок. Ще в 1837 році відомий письменник Ганс Християн Андерсен опублікував свою розповідь, в якому головною героїнею є русалка. З тих пір і до сьогодні Русалонька є культовим персонажем.

Мультиплікаційні фільми та казки несуть у собі красу і щирість, що ніяк не може не сподобається маленьким глядачам. У головній ролі виступає чарівна дівчина з красивим обличчям, фігурою і кольором волосся. Верхня її частина – жіночне людське тіло, а нижня – риб'ячий лускатий хвіст.

Ігри Русалочка дозволяють поринути у зовсім інший світ – світ підводного царства. Варто пам'ятати, що хоч царство і казкове, але в ньому існує багато негативних персонажів, які можуть завдати вам шкоди. Вибирайте гру, яка сподобається найбільше, і вирушайте в незабутню подорож по підводному світу. У цьому світі ви можете зустріти нових друзів, познайомитися з іншими русалками, а також вам належить допомогти головній героїні, задіявши свої інтелектуальні здібності, вибратися з полону, прикрасити будинок, знайти втрачену перлину, допомогти одягтися головної героїні на бал.

Мультиплікатори зі студії Disney створили ідеальний барвистий світ, в якому навіть звичайна рибка є особливістю. Ігри Русалка, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, передають ту ж атмосферу. Запустивши одну з ігор, вам буде важко припинити гру. Разом з головною героїнею мультфільму Аріель ви вирушите в незабутню подорож по морському дну разом зі своїми вірними друзями: крабом Себастьяном і прекрасним принцем Еріком, який є улюбленим головної героїні.

Спеціально для вас ми відібрали кращі ФЛЕШ ігри Русалонька на будь-який смак: пазли, розмальовки, бродилки (action), пазли і інші жанри.

Ігри русалки

Мультфільм «Русалонька» від Disney і його сюжетна лінія

Мультфільм «Русалочка» був створений і представлений широкій публіці в 1989 році студією «Disney». Створений даний мультик за мотивами однойменної казки Ганса Христіана Андерсена. Незважаючи на те, що повнометражний мультиплікаційний фільм був створений на рубежі 90-х років, мультфільм досі популярний серед його цільової аудиторії – дітей. Мультфільм барвистий і добрий, що викликало бурхливу позитивну реакцію критиків.

Сюжетна лінія. Головною героїнею цього повнометражного мультфільму є русалка – Аріель. Історія з сюжетом сценаристів мультфільму «Русалонька» починається з того, що головна героїня Аріель не є на концерт. Сама ж дівчина дуже захоплювалася людьми і хотіла потрапити в світ людей.

Одного разу, дівчина плавала з глибин океану разом зі своїми вірними друзями крабом Себастьяном і рибкою Флаудером. У той же час біля печери, де любила ховатися Аріель від свого батька Тритона, пропливав корабель прекрасного принца Еріка. Принц потрапляє під шторм, падає за борот і починає тонути, Аріель ж в свою чергу виносить його на берег.

Аріель спливає, але принц Ерік все одно встиг її помітити і запам'ятати. Бажання бути людиною було настільки сильним, що русалка вирішується на договір з морської відьмою Урсулою. За контрактом, Урсула дає Аріель людські ноги на три дні і якщо за цей період принц її поцілує, то вона залишиться людиною назавжди, якщо ж ні, тоді стане її вічним рабом. Проте, єдиною умовою було те, що русалка віддасть свій голос Урсулі. Наївна Аріель погоджується, не знаючи про плани Урсули поневолити все царство і скинути царя Тритона з трону.

зрештою, принц Ерік оголошує бій Урсулі і здобуває перемогу над нею. Цар Тритон знову отримав своє царство і повіривши людям обдарував Аріель ногами і дозволив стати людиною. Ерік і Аріель одружуються.

Казка «Русалка» Ганса Християна Андерсена

Відомо, що Ганс Християн Андерсен збирав народний фольклор, тому в своїх казках письменник використав народні перекази. Русалка, насправді, є персонажем з східнослов'янської міфології. Однак, автор не репрезентировал дану казку з точки зору народної міфології, а наділив головну героїну душевною добротою, щирістю і, саме головне – любов'ю.

Сам розповідь був написаний в 1837 році, а історія розповідає про молоду русалоньку, яка мешкає на дні океану. Дівчина готова віддати практично все, щоб стати людиною і зустріти кохану людину – таємничого принца.

Як вже говорилося вище, повнометражний мультиплікаційний фільм від студії «Disney» повністю взяв на озброєння сюжетну лінію письменника Ганса Хрістіана Андерсена і мультфільм був знятий за її мотивами.

Ігри Русалка – це дуже красиві, цікаві та корисні ігри, які розвивають логічні мислення дітей, тому сміливо запускайте вподобану гру і поринайте у світ пригод разом з улюбленими героями.

Приємної гри!

.
на початок