»

Ігри снайпер

Гри снайпер

Снайпер – це спеціально навчений солдат, який, завдяки маскуванню і бойовим навикам, стає справжнім знаряддям для вбивств. Цього людини практично неможливо помітити, він з'являється нізвідки і йде в нікуди, при цьому здійснює свою головну місію – вбивати. Головна зброя снайпера – це гвинтівка з оптичним прицілом. Його головне завдання – це з допомогою одного пострілу вразити ціль і вбити.

Крім того, що снайпери повинні вміти точно цілитися і тримати своє тіло у спокої, вони також повинні розраховувати траєкторію польоту кулі і інші чинники – вітер, температуру, різницю висоти та інші.

Снайпери вважаються елітними військами з-за дуже складної роботи і нервового напруження. Саме тому, дана професія так розбурхує уяву дітей. Згадайте, як ви в дитинстві створювали собі «прототип» снайперської гвинтівки, знаходили місце, звідки вас не видно і грали у війну разом зі своїми друзями.

Ігри снайпери – це досить проблемні гри, але, в будь-якому разі, дуже цікаві, динамічні, холоднокровні і захоплюючі. Ця проблема викликана тим, що практично всі ігри снайпери не орієнтовані на гарну тривимірну графіку, гнучку систему налаштувань і динаміку гри. Погодьтеся, дуже складно створити справді якісний продукт, який не тільки передасть реалістичну атмосферу машини для вбивств, але і дозволить також реалістично стати цією машиною.

Однак, не варто засмучуватися, спеціально для вас на нашому сайті ми підібрали кращі ігри снайпери, які відрізняються від інших, менш якісних продуктів. Всі ігри розміщені абсолютно безкоштовно і не вимагають додаткової оплати після проходження половини рівнів. Всі ці ігри супроводжуються цікавою сюжетною лінією і наявністю достатньої кількості рівнів, завдань і місій. Виконуючи місії і завдання на вбивство ватажків банд і мафій, знищуючи великих бізнесменів і політиків, що ви будете переходити від рівня до рівня. Пам'ятайте, що з кожним рівнем, ризик попастися все вище і вище, тому будьте обережними!

Гри снайпер

Ігри снайпери здатні перенести вас в зовсім іншу епоху. Наприклад, ви можете стати кращим солдатом, який з допомогою гвинтівки з оптичним прицілом знищував усіх ворогів, які траплялися йому на очі під час Другої світової війни. Пам'ятайте, що не варто вступати одразу після отримання зброї – перейдіть в тренувальний режим і почніть вчитися бути справжнім професіоналом вже зараз, тоді ви не облажаетесь в бою!

Як стати справжнім снайпером?

Перш за все, щоб стати справжнім професійним снайпером – вам потрібно дуже багато готуватися і практикуватися. Зверніть увагу, що у ваших ворогів також є свої машини для вбивств, які, як тільки вас побачать, відразу ж зроблять всі заходи, щоб усунути.

 1. Щоб стати справжнім снайпером, вам потрібно переміщатися тихіше води, нижче трави, зберігайте свої позиції, замаскируйтесь і не нервуйте. Як тільки побачите ворога, розрахуйте всі фактори (температура повітря, вітер, траєкторію польоту кулі та інші) і вбивайте по одному ворогові. Краще не поспішати і робити все повільно і плавно.
 2. Пам'ятайте, що ворожі снайпери також можуть вас побачити і спробують зробити все, щоб вас усунути. Для того, щоб це запобігти, найкраще періодично змінювати ваші позиції, переміщатися в більш захищені місця і звідти продовжувати свою місію.
 3. Ви здивуєтеся, але справжні снайпери ніколи не беруть в руки іншу зброю, крім снайперської гвинтівки. Ви можете взяти з собою ніж або пістолет, але тільки для самозахисту.

Історія появи снайперів

Перші прототипи сучасної снайперської гвинтівки з'явилися ще в XVI столітті, але навіть ці прототипи були дуже популярні, адже, щоб їх виготовити, треба було заплатити дуже багато грошей. Перший випадок, коли з такої рушниці був убитий чоловік, був зафіксований 1643-го року, коли солдат Джон Дайот вистрілив у лорда Брука і потрапив йому в ліве око. Тільки уявіть, постріл був зроблений з мисливської рушниці на відстані 73,2 метра.

В XIX столітті рушниці, орієнтовані на далекі відстані отримали нове життя в Європі. Так, у війні між Францією і Англією, британський снайпер убив одного з генералів французької армії.

Ближче до нашого часу – Перша і Друга світові війни, сучасне час снайперські гвинтівки стали справжнім професійні знаряддям для вбивства. Оптичні приціли, легкість самого зброї – все це стало безсумнівним плюсом і перевагою в боях.

Відомі на весь світ снайпери


 • Симо Хяйха – фінський снайпер. На його рахунку 542 убитих солдатів і офіцерів.
 • Ахметьянов Ахат Абдулхакович — учасник Другої Світової війни, 502 знищених солдатів і офіцерів противника.
 • Хетценауэр Маттіас - німецький снайпер, 345 підтверджених убитих, Лицарський хрест.
 • Аллербергер Йозеф - німецький снайпер 257 підтверджених убитих, Лицарський хрест.
 • Лі Харві Освальд — вважається, що саме цей снайпер убив американського президента Кеннеді.
 • Джон Аллен Мухаммад — серійний вбивця, який у 2002 році вбив десятьох людей у Вашингтоні. У 2009 році був страчений,
 • згідно з рішенням американського суду.
 • Джеймс Ерл Рей — 29 березня 1968 року в Мемфісі смертельно поранив Мартіна Лютера Кінга.
 • Чарльз Вітмен — відомий у всьому світі серійний вбивця. Кличка – «Техаський снайпер». Убив 15 людей і поранив 30. Після цього
 • випадку уряд США вирішив створити відділ поліцейського спеціального призначення – SWAT.

Ігри снайпер дозволять вам стати справжнім знаряддям для вбивства. Сміливо запускайте будь-яку вподобану гру, тренуйтеся і починайте винищувати своїх ворогів. Ваша основна задача – це не підвести людей, які на вас поклали надію. Вбили ворога? Вітаємо! Ваша задача виконана. Тепер переходите до наступного рівня, який буде на порядок складніше попереднього.

.
на початок