»

Ігри солдати

Ігри солдати

Щоб воювати, не обов'язково проходити вербування і відправлятися в «гарячі точки» - запустіть гри солдати, щоб опинитися в світі, де говорять мовою зброї і сили. Ці додатки настільки яскраві і захоплюючі, що вам здасться, ніби ви дійсно перебуваєте в самому епіцентрі війни.

Честь, відвага і доблесть – всі ці якості притаманні особливої групи людей, які готові в будь-яку мить стати на захист своєї Батьківщини. Саме про цих героїв створені ігри солдати: тепер ви будете відважно битися за своїм комп'ютером, щоб вороги забули про свої плани і рятувалися втечею під вашим тиском і прицілом зброї ваших товаришів по службі.

Ігри солдати: війна на просторах інтернету

Всі дії відбуваються на екрані вашого монітора, тому вважайте, що працюєте під прикриттям:

  • беріть участь у спеціальних операціях – такі ігри солдати включають виконання однієї важливої місії, від якої залежить доля і благополуччя певного міста, нації, а іноді і всієї нашої планети;
  • боріться проти зомбі – з живими мерцями зможуть впоратися тільки ретельно навчені, озброєні і спритні фахівці, в числі яких і ви будете перебувати. Проявіть всю свою мужність, щоб зупинити апокаліпсис, який зібралися влаштувати зомбі;
  • тренування і емулятори – не всі ігри солдати передбачають виконання військових дій. У деяких вам доведеться відправитися на пробіжку, щоб залишатися у формі, бути за кермом справжнього танка і виконати ще безліч дій, які є ключовими в обраному додатку;
  • стрілялки – на війні завжди гримлять постріли і ллється кров, тому є ігри солдати, в яких важливі ваша спритність і влучність. Будьте готові знищити всіх ворогів, щоб перемога виявилася на вашому боці!
  • ігри об'єднані солдати – щоб вам не було нудно, розробники випустили додатки, в яких поєднуються найкращі тренди ігрових жанрів. Деякі ігри являють собою комбінацію стрілялки та стратегії, в інших аркади переплітаються з гонками. Тому фактично ви не знаєте, чого чекати від такої гри солдати, але будьте впевнені – це буде цікаво і захоплююче.

Коли світу загрожує хаос, зло намагається влаштувати масові заворушення, ви повинні прийти на допомогу, щоб добро знову виявилося в переможцях. Для цього запустіть гри солдати і вирушайте на виконання місії – це безпечно і цікаво.

.
на початок