»

Ігри Супермен

ігри Супермен

Супермен – це культовий персонаж, який вперше з'явився в червні 1938 року на сторінках популярного в той час американського журналу коміксів - Action Comics #1. Важко зараз уявити людей, які не чули про людину, що став національним супергероєм – супермен. На сьогоднішній момент цей персонаж є учасником численних повнометражних фільмів. Мультиплікаційних фільмів і серіалів, коміксів, а також відеоігор.

Ігри Супермен зачаровують кожного, хто хоча б раз запускав їх. Занурившись в захоплюючий і динамічний світ битв супергероїв з культовими лиходіями, вам ще не скоро захочеться повернутися в реальність. Цікаво, що на сьогоднішній момент «супермен» – це не тільки супергерой з відповідного коміксу, але і людина з «реального життя». Саме так називають самовідданих, сміливих, хоробрих і чесних людей, які завжди готові прийти на допомогу людству.

Не потрібно приховувати, що саме цей вигаданий персонаж був основоположником жанру, в якому звичайні люди з надприродними здібностями ставали на захист людства і билися з лиходіями світу цього.

Ігри Супермен

Спеціально для вас ми відібрали кращі ігри супермен будь-якого жанру. На ваш розсуд пропонується широкий вибір ігор за категоріями – динамічні аркади, інтелектуальні ігри (ребуси, кросворди), а також ігри для дітей (розмальовки, пазли та інші).

Сюжетна лінія класичний історії про супермена

Сюжетна лінія оригінальної класичної історії про супермена починається з розповіді про те, що насправді супермен народився на планеті Криптон і перед її знищенням був відправлений на землю, де його, власне, і знайшла сім'я канзаського фермера. Прийомні батьки супермена дали йому звичайне людське ім'я – Кларк Кент. Ще з ранніх років Кларк почав помічати, що він володіє незвичайними і навіть надприродними здібностями. Подумавши, Кларк Кент прийняв рішення застосовувати свої здібності виключно на благо людства. Звичайно ж, на його думку вплинуло гарне виховання і атмосфера любові, в якій він виховувався в родині канзаського фермера.

Довга історія даного персонажа зумовила велику кількість варіантів здібностей супермена, його зовнішній характер, відмінні риси характеру, а також його костюми і особливості злочинного світу.

З 30-х років минулого століття і до сьогоднішніх днів супермен пройшов таку велику кількість видозмін, що протиставляти їх просто неможливо. З часом супермен змінювався, набував і втрачав деякі свої можливості, персонаж помирав і воскресав, але в кінцевому підсумку ми отримали яскравого представника жанру супергероїв, в якому так мало людство.

Цікаво, що в одній з версій історії про супермена, всі його друзі, родичі і домашні вихованці також мали приставку «супер» - суперпес, суперкот, супержінка і так далі.

Унікальні надприродні здібності класичного супермена

Як вже говорилося вище, цей вигаданий персонаж внаслідок довгого існування (з 30-х років минулого століття до сьогоднішніх днів) отримав велику кількість надприродних здібностей. Деякі з них змінювалися, деякі залишалися до сьогоднішніх днів. Підводячи риску, можна вивести список класичних оригінальних здібностей Кларка Кента.


  • Міцне невразливу тіло. В більш ранніх версіях коміксів, супермен був настільки невразливим, що він навіть зміг пережити атомну катастрофу. Однак, внаслідок видозмін, даний персонаж втрачав свої можливості. Зрештою, на сьогоднішній момент ця деталь сходиться з класичною – супермен володіє надпотужним тілом, яке не старіє і пошкодити або нанести небезпечні удари можливо тільки виключно криптону, магії або надприродними діями.
  • Унікальна потужна сила. Супермен має настільки потужною силою, що може без проблем переносити дуже важкі предмети. Приміром, у коміксах 80-х років, супермен зміг зрушити планету зі своєї орбіти.
  • Унікальна витривалість організму. Організм даного вигаданого персонажа настільки витривалий, що супермен може не спати практично цілодобово і не відчувати себе втомленим. Сучасні фільми і мультиплікаційні серіали також підтверджують той факт, що супермен може легко обійтися без їжі, води, кисню та інших життєво важливих для середньостатистичного організму речей, але він все одно це робить за своїм особливим психологічним причин. Можна припустити, що він все ж більше почуває себе людиною, а не супергероєм-інопланетянином.
  • Здатність до відновлення. Цей вигаданий персонаж володіє унікальною здатністю регенерації. Отримавши пошкодження, супермен може швидко залікувати свої рани і повернутися до поєдинку.
  • Левітація або політ. Ще одна здатність супергероя – це політ. Хоча, ця здатність була дана даного герою не відразу, а в більш пізніх серіях, супермен все одно може літати зі швидкістю світла. Незрозуміло, чому люди, з якими літав Кларк Кент так легко переживали такі складні для організму польоти.
  • Зір. Кларк Кент отримав можливість бачити практично все на світі, однак ця здатність була придбана ним також не відразу. На сьогоднішній момент супермен володіє наступним набором зорових здібностей: рентген (здатність бачити крізь предмети будь-якої міцності), мікроскопічне зір (можливість бачити найменші предмети, аж до атомів, а також фізичних і хімічних часток того чи іншого предмета), телескопічні (можливість бачити все на величезних відстанях) та інші.
  • Відмінний слух і голос. Можливість чути на величезних відстанях і можливість адаптувати свій голос під різні шумові категорії, що дозволяло Кларку Кенту попередити все місто про небезпеку.
  • Відмінні розумові здібності, наявність фотографічної пам'яті, а також швидка реакція.

Ігри Супермен підійдуть до смаку кожному, хто хоче відчути себе справжнім супер героєм. Сміливо запускайте гру, використовуйте свої надприродні здібності тільки на благо людства, а також змагайтеся зі своїми друзями за кількість усунених лиходіїв.

.
на початок