»

Ігри вертольоти

вертольоти Ігри

Зізнайтеся: ви мріяли хоча б раз у житті політати на цьому вертольоті? Відчути обертання лопатей над головою, перемовлятися з пілотом по рації, закріпленої в вуха, і споглядати чудові краєвиди, що відкриваються десь далеко внизу? Ігри вертольоти, представлені на нашому сайті, дозволять вам здійснити ці сокровенні бажання і відчути себе справжнім пілотом грізною і маневрової гвинтокрилої машини.

«Залізна бабка» - саме так називають одне з чудес сучасної техніки, під назвою вертоліт. Це повітряний транспорт, який в польоті робить справжні чудеса: може рухатися вертикально або горизонтально, літати переднім і заднім ходом, а то і зовсім нерухомо зависати в просторі. З живих істот таку траєкторію здатні повторити тільки комахи, і саме тому вертольоти так часто порівнюють з бабками, спритними, швидкими та непередбачуваними істотами.

Бойові вертольоти – це суворі і небезпечні противники, які знаходяться на озброєнні будь-якої армії світу. Вони здатні виконувати будь-які операції: атакувати противника бойовими ракетами, перекидати десант, перевозити військові вантажі або рятувати людей із зони лиха. Ігри вертольоти – це відмінна можливість проявити свої найкращі якості, такі як швидкість прийняття рішень, маневреність, кмітливість і гарна реакція. І, хто знає, може бути, саме ви станете згодом першокласним пілотом, який врятує світ від руйнувань або глобальної катастрофи?!

Класифікація ігор вертольотів

В залежності від тієї місії, яка вам належить, вертольоти ігри можна розділити на кілька категорій.

Симулятор польоту

Будучи за штурвалом вертольота, ви зможете побувати в самій гущі подій. Вам доведеться перевозити людей і зброю, гасити пожежі і ліквідовувати повені, сміливо йти в атаку і ухилятися від ракет ворога. Сміливо рухайтеся до наміченої мети і не дайте обставинами встати у вас на шляху!

Будівництво

Якщо ви готові негайно прийти на допомогу всім нужденним, то краще застосування своїм здібностям ви знайдете на будівельному майданчику. Величезні колоди, бетонні блоки і нафтові вишки, все це потрібно буде доставити до місця призначення. Де це місце? Та де завгодно! Починаючи від тропічних джунглів і закінчуючи крайньою північчю.

Спецслужби

Вертольоти дуже часто виконують функції швидкої, рятувальної або пожежної машини. Вам доведеться вантажити і транспортувати поранених, доставляти донорську кров, гасити пожежі і шукати заблукалих у горах туристів. І тільки від вас залежить, чи зможете ви протистояти обставинам, і встигнуть всі ці люди дожити до світанку.

Війна

Бойові вертольоти – це маневрене і небезпечну зброю, яка може принести багато неприємних хвилин на полі бою. Вам доведеться потикатися в саме пекло, стріляти ракетами, скидати бомби і атакувати ворога. Саме від ваших умінь залежить загальний підсумок місії, і всього масштабного грандіозного військового зіткнення.

.
на початок