»

Ігри втеча

Ігри втеча

Ігри Втеча – найкращі пригодницькі квести, відмінно розвивають логіку і уважність. Звідки можна втекти? З в'язниці, з роботи, кмітливість, з космічного корабля, з загадкового замку! Будь замкнутий простір викликає протест у гравця і стійке бажання покинути його в найкоротші терміни. Правда, для цього доведеться грунтовно попрацювати, тому що просто так закрита двері не відкриється і навіть може спрацювати якась хитра пастка!

Як швидко і вправно втекти?

Flash-ігри Втеча відрізняються самими головоломними і складними сюжетами. Щоб пройти рівень максимально швидко і вдало, доведеться аналізувати, розв'язувати ребуси, а місцями просто вгадувати. Залишити замкнуте приміщення допомагають ключі, зібрані в необхідній кількості, бонуси або спеціальні предмети! Ось тільки відшукати їх дуже нелегко.

Серед основних труднощів у флеш іграх «Втеча» числяться:

  • захаращеність приміщень;
  • складна послідовність;
  • наявність ребусів;
  • перешкоди від ігрових істот.
  • Довгий шлях до виходу

«насамперед знайдемо бонуси, потім шпаргалки та коди, після них зберемо допоміжні ключі, нарешті, спробуємо знайти найголовніший Ключ і залишити приміщення».

Така послідовність дій не рідкість у флеш іграх Втеча, які часто мають на увазі багатоетапність при вирішенні поставленого завдання. Начебто знайшов гравець ключ, а він від ящика з замкненим кодом. Код від сейфа... І так далі!

Чим складніше і заплутаніше сюжет, тим цікавіше гра. В якийсь момент вже відчуваєш себе детективом, перед яким стоїть складна ігрова завдання. І «Втеча» стає не просто грою, а викликом уважності, інтелекту і логіки.

Гри «Втеча» – кращий вид відпочинку

Особливість гри «Втеча» – феноменальна захопливість! Почавши проходження рівня, зупинитися неможливо! Логічні завдання та цікаві квести при кожному рішенні дарують море позитиву і підвищують впевненість гравця у власних силах.

Подібні ігри рекомендовані підліткам, школярам та дорослим для відпочинку та розваг, розвитку логіки і уважності.

З іграми на game-play.com.ua легко і просто втекти від нудьги і повсякденності!

на початок