»

Ігри Хелло Кітті

Ігри Хелло Кітті

Вона мила, позитивна, відкрита і готова до чергового пригоди... Ви знаєте, про кого розмова? Мова про іграх хелло кітті, в яких головним персонажем є знаменита японська кішечка. Але тепер вона живе в онлайн-додатках і готова познайомити вас зі своїм світом!

Цей персонаж з'явився в Японії в далекому 1974 році, коли власник компанії, що виробляє дитячі іграшки, Сінтаро Цудзі створив симпатичну кішечку. Він дав їй ім'я Кітті і зробив тезкою легендарної кішки, з якою провела деякий час Аліса в Задзеркаллі. Але у нього була ще одна мета, крім виводу в світ нової іграшки. Цудзі хотів, щоб у дітей з'явився один з привітним і соціальним характером, тому до імені додали привітання «Хелло».

Тому у Кітті досить веселе життя, яку частково вона проживає в онлайн-іграх, зібраних в цій категорії. Хочете справжніх пригод? Вони вже чекають на вас!


Ігри Хелло Кітті

Які ігри Хелло Кітті існують?

Перш ніж перейти до справи, давайте згадаємо коротку історію життя цієї кішечки – це допоможе вам у подоланні основних завдань.

  • Батьківщина Кітті – Лондон.
  • Вона народилася 1 листопада.
  • Кітті – дуже добра, відкрита і щиро любить свою сестру-близнючку Мімі.
  • Хелло Кітті безліч талантів, серед яких музика, малювання, вивчення англійської мови і приготування печива.
  • А ще вона обожнює смачний яблучний пиріг, який часто готує її мама.

Як бачите, ігри хелло кітті можуть включати безліч цікавих деталей. Тому будьте готові до будь-яких несподіванок:

  • зберіть пазл – у вашому розпорядженні кілька фрагментів однієї картинки, на якій зображена симпатична Кітті. Будьте уважні і зосереджені – і тоді пазл швидко піддасться вашої наполегливості;
  • проявіть свій смак і допоможіть Кітті прикрасити її кімнату. Можливо, доведеться переставити предмети інтер'єру, додати цікаві дизайнерські фішки і по повній програмі використовувати свою фантазію. Такі ігри хелло кітті настільки захоплюючі, що ви легко проведете з ними кілька вільних годин, отримавши задоволення і насолоду;
  • прогулянка з друзями – вирушайте в невелику подорож, де вас чекають пригоди, змагання і тільки незабутні враження!
  • розмальовки – такі ігри хелло кітті максимально активують ваше творче мислення. Вам потрібно підібрати правильну колірну гаму, виконати поставлені умови і, звичайно ж, проявити свій відмінний смак;
  • одягалки – незважаючи на те, що Кітті і так симпатична кішечка, їй треба виглядати дійсно ідеально, тому вам доведеться допомогти дитині. Ви станете кращим кутюр'є, а потім перетворитеся на справжнього суддю світу моди, щоб представити всім приголомшливий образ. В таких іграх хелло кітті важливо дотримати хоча б основні правила, але в загальному вам дозволяється пробувати різні поєднання і проводити будь-які експерименти.

Тільки позитив і щасливі миті – все це чекає вас в світі милою кішки Кітті!

.
на початок