»

Ігри Як приручити дракона

Гри Як приручити дракона

Якщо вам подобаються захоплюючі пригоди про таємничих і міфічних драконів, то ігри Як приручити дракона – це саме те, що вам потрібно. Завдяки їм, ви дізнаєтесь багато цікавої та корисної інформації про цих тварин, навчитеся утихомирювати їх і, можливо, зможете навіть покататися на одному з них.

У вас є унікальна можливість подружитися з величезним істотою, яка не таке вже й погане, як про нього всі говорять. Разом зі своїм вірним товаришем-драконом, ви зможете летіти туди, куди захочете, робити те, що захочете. Пролітати через різні кільця, робити віражі і отримувати за це окуляри і бонуси.

Мультфільми «Як приручити дракона»

Як приручити дракона – це багатосерійний повнометражний фільм, презентований студією «DreamWorks» в 2010 році. За сюжетної лінії, всі події відбуваються на острові Йолоп. На цій території живуть вікінги, які вважають своїм обов'язком знищити дракона. У головних ролях виступає син вождя Иккинг і таємничий дракон, якого врятував Иккинг – Беззубик.


Гри Як приручити дракона

Так склалося, що Иккинг не мав з народження войовничим хистом, тому батько не дозволяв йому вести бій з драконами. Одного разу спадкоємець престолу не послухався свого батька і вирішив теж взяти участь в захист села від міфічних істот. Напавши на самого таємничого дракона, він збив його і залишив у лісі. Хлопчикові не вистачило сил вбити Нічну Фурію, і він розрізав нитки і випустив його на волю.

Повернувшись через деякий час у ліс, Иккинг зрозумів, що дракон знаходиться досі на своєму місці, бо у нього пошкоджене крило, і він не може пересуватися. Спадкоємець вождя поступово подружився з новим товаришем і багато чого нового дізнався про своїх ворогів. Поступово всі ці знання він почав застосовувати на практиці і став кращим учнем в академії.

Ігри Як приручити дракона перенесуть вас у казковий світ, де військові битви вступають слабкі, але відважні люди і по-звірячому-агресивні дракони. Звичайно, є і добрі дракони, такі як наш головний герой. Пам'ятайте, що перед тим, як вступити в бій, обов'язково пройдіть тренувальний табір, в якому ви ознайомитеся з усіма особливостями гри, навчитеся керувати цими істотами і станете справжнім лідером свого клану. Разом ви зможете літати, допомагати людям і драконам знайти світ, отримувати окуляри і бали і переходити з рівня на рівень. Подружиться з вже неіснуючими в реальному житті істотами – дуже просто, головне – це бажання.

.
на початок