»

Ігри Єдинороги

Ігри Єдинороги

Єдинороги – міфічні істоти, ніколи не зустрічаються в реальності. Від звичайних скакунів їх відрізняє наявність одного єдиного рогу, розташованого посередині лоба, чарівне чарівність і невимовна доброта. Флеш-ігри Єдинороги – сукупність проектів, де головний персонаж - це містичне і прекрасне тварина.

Серед сюжетів ігор, створених більше для дівчаток, переважають розмальовки, одягалки, бродилки, пазли, стрибки і догляд. Ніжна істота охоче перетворюється під умілими руками гравця і забезпечує підтримку чарівного настрою протягом всієї гри.

Ігри про єдинорогів для хлопчиків реалізовані у форматі перегонів і пригод і миттєво переміщує героя в таємничий світ скачок і магічною трансформацій разом з Роботом Єдинорогом і аналогічними йому персонажами.


Flash-ігри Єдинороги відрізняються ніжно-динамічною графікою, підібраним музичним супроводом і супутніми персонажами з світів казок і фентезі. Чарівні сюжети рекомендовані дітям різного віку, творчим дівчатками і цінують фантазійну розкіш хлопчикам.

на початок