»

Ігри захист вежі

Ігри захист вежі

Ігри «Захист вежі» – серія проектів, об'єднаних чудовим тактико-стратегічних сюжетом. В оригінальному вигляді називаються Tower Defense, нерідко використовується абревіатура TB. Ігрова задача – продумати і створити розташування веж на карті і озброїти їх таким чином, щоб численні вороги не змогли дістатися до важливого стратегічного об'єкта. А після перемоги гравця, звичайно, чекає новий напад – ще більш складне, небезпечне і захоплююче!

Особливості ігор «Захист веж»

Вибираючи сюжет і основу популярної flash-ігри, легко врахувати будь-які переваги грають. Різноманіття сюжетів і тактичних ліній дозволяє здійснювати захист вежі з урахуванням різних умов. Серед основних виділяють ігри:

  • В лабіринті або в лінійній проекції;
  • При послідовному поліпшенні всіх систем або вибіркових параметрів;
  • З настанням ворогів через певний час або за рішенням гравця
  • З будівництвом допоміжних систем або тільки стратегії
  • При оснащенні ігрового поля пастками і різними видами зброї

Зустрічається різноманітність ігрових сюжетів через оновлений функціонал – запровадження економічних стратегій, масовості ворогів, нападів на різних рівнях. Все це привносить в гру дух пригодницького авантюризму і оригінальності.

Навіщо «захищають вежі»?

Флеш гра «Захист вежі» особливо улюблена хлопчиками всіх віків. Адже крім розвитку логіки, стратегічного мислення, неабиякого розуму і підприємливості гра чудово формує бойовий дух, швидкість реакції і вміння боротися до перемоги.

Сюжети ігор розрізняються жанрами, серед яких найбільш популярні квести стратегії. Всі версії мають чудове графічне виконання, багатогранний сюжет і яскравий ігровий світ.

башти Захищати допускається всіма засобами, знайомлячи гравців з дією лазерів, гармат, арбалетів і забезпечуючи базові вміння створення армій з самих різних істот. У найбільш улюблених flash-іграх воїнами є люди, гноми, ельфи, а в якості нападників може бути абсолютно будь-який народ – від інопланетян до зомбі.

Про популярності флеш-проекту «Захист вежі» дозволяє судити той факт, що навіть відомий «WarCraft» випустив рівень, що відноситься до даної ігрової категорії.

.
на початок