»

Ігри Зомботрон

Зомботрон

Уявіть лише на одну секунду, що ви стали справжнім роботом, тіло якого складається з надзвичайно важкої броні, а ваша зброя настільки сильне, що може вразити будь-якого супротивника. Як і у будь-робота, у вас є спеціальне призначення – ви були направлені в підземелля міста, який населений одними зомбі. Ці жахливі істоти знищує абсолютно все на своєму шляху і не дають людству і будь-якій іншій живій істоті мирно існувати, вони їх переслідують і намагаються знищити, перетворивши в нового представника своєї ж раси.

Представили? Тоді ігри Зомботрон перенесуть вас саме в те місце, про яке говорилося вище. Люди налякані і бояться виходити із захищених місць на вулицю, і тільки у вас є можливість врятувати населення від каторжних мук, які принесли зомбі в їх життя.

Ігри Зомботрон – це легкі гри, в яких ви будете пересуватися по певному маршруту, розгадувати загадки і, звичайно ж, винищувати дуже небезпечних мутантів. Подейкують, що божевільний учений спеціально створив цих мутантів для знищення людської раси, ваша ж завдання – знищити їх своїм надсильних зброєю.


Ігри Зомботрон

Пам'ятайте, що вам потрібно бути дуже обережними, адже на вашому шляху будуть стояти не тільки зомбі, але і їх пастки, які з радістю затягнуть вас у свої ланцюги і відправлять на розтерзання мутированным істотам. Крім зомбі, на шляху до мети вас будуть переслідувати бридкі отруйні павуки. Їх особливість полягає в тому, що вони дуже маленькі і їх важко помітити і вбити. Крім павуків, ви також зустрінете різних дрібних паразитів, які будуть вам завдавати невеликої шкоди, і таких же, як і ви, роботів, тільки ворожої сторони, їх, до речі, побоюватися потрібно найбільше. Їх броня дуже сильно захищена, а зброю не поступається вашому.

Ігри Зомботрон пропонують вам декілька варіантів зброї – різні ножі, мачете, які використовував сам Рембо в однойменному фільмі, пістолети, дробовики, автомати, кулемети – загалом, все, що може вам знадобитися, щоб досягти мети. Як бачите, розробники комп'ютерних ігор зробили все, щоб гра була дуже комфортним і цікавим.

Шукайте різного роду предмети, які будуть всіляко допомагати вам проходити місії – сумки, поліпшення здоров'я та енергії, спеціальний пояс, який дозволяє носити одночасно кілька видів зброї.

Ігри Зомботрон – це цікаві, захоплюючі і динамічні ігри, місії яких, спрямовані на те, щоб ви зробили все можливе, щоб врятувати планету від навали мутованих істот. Збирайтеся і вперед рятувати планети від цих істот, що не дають жити звичайним людям!

.
на початок