»

Карткові ігри

Карткові ігри

Вони пробуджують азарт, викликають бажання перемогти і активують всі кращі навички – мова про карткових іграх, в які тепер можна легально грати в інтернеті. Ви готові почати партію і перемогти?

Всі прекрасно знають, що таке карткові ігри, тому немає сенсу давати розлогі пояснення. Давайте краще подивимося, які види змагань є на нашому сайті.

Комерційні ігри

Якщо ви включаєтеся в процес, будьте впевнені, що зможете перемогти, тому що в разі програшу залишитеся без грошей. У їх числі:

  • бридж – на сьогоднішній день це єдина спортивна комерційна карткова гра. Ви опинитеся за одним столом з ще трьома гравцями, причому кожна пара знаходиться один навпроти одного. За традицією, вам присвоюються імена, відповідні сторонам світу, причому Північ-Південь грає Схід проти Заходу. Бридж складається з двох етапів: спочатку торгівля і потім розіграш.
    Вам знадобляться логічне мислення, знання теорії ймовірностей і вміння мислити тактично.
  • преферанс – назва походить від французького слова, яке перекладається як «перевага» або «перевагу». У неї грають компанією в 3-4 людини, але іноді партія починається з двома учасниками.
    У преферансі потрібно набрати максимальну кількість очок за час партії, які дають за результати розігрування роздачі. Але тут вони залежать як від самих карток, так і дій граючих. Є три категорії очок, але переможця визначає загальний рахунок, який підводиться в кінці гри.
  • і ще кілька інших захоплюючих і досить складних карткових ігор.

Азартні карткові ігри

Тут все вирішує воля випадку і майже не грає ролі ваші вміння. Ці змагання підходять тим, хто вміє вести розрахунок ймовірностей. У цю категорію входять:

  • Покер – вам потрібно виграти ставки і для цього доведеться зібрати найвищу комбінацію, яка може існувати в покері. Для цього потрібно використовувати класичний варіант, в якому використовується 4 карти. Є і два інших варіанти: зібрати 5 карт або примусити інших учасників припинити грати.
  • Блекджек – прості правила, висока швидкість гри і, мабуть, найпростіша стратегія в підрахунку карт. Існує теорія, що попередником Блекджека є французька гра «vingt-et-un», яка з'явилася в 19 столітті. До речі, назва перекладається як «двадцять один», тому в Росії часто Блекджек називають 21 або «очко». Але є певні відмінності, про які й поговоримо далі.
  • Очко – вважається, що це варіант попередньої гри, який з'явився в СРСР. Використовується російська колода з 36 карт, так як повний стандартний комплект в той час було великою рідкістю. Карткові ігри очко відрізняються значенням карт валет, дама і король – це пов'язано з необхідністю заповнити відсутність карт в діапазоні від двійки до п'ятірки.
  • класифікації представлено ще близько десятка інших карткових ігор, але згадані змагання входять в число найпопулярніших.

Сімейні ігри (інколи їх називають народними)

Відмітна риса – відсутність складних правил, тому вони користуються популярністю у гравців будь-якого віку.

  • Дурень – тип карткової гри, у якій беруть участь 2-6 гравців, використовується колода з 36 або 52 карт. В останньому випадку прибираються Джокери і можна залучити до 8 гравців. Тип старшинства карт: від меншого до більшого гідності. У Дурні немає старшої масті. Запускаючи такі карткові ігри, вам потрібно позбутися від усіх наявних карт. Інакше ви ризикуєте отримати таке неприємне звання.
  • П'яниця – у цій грі можна використовувати всі наявні типи колод (з 36, 52, 54 карт), участь можуть приймати максимум 8 чоловік. Суть полягає в тому, що колода ділиться порівну між усіма гравцями, які кладуть свої карти поруч з собою у вигляді стопки. Дивитися на набір карт не можна. Перший повинен зняти верхню карту, яка є в його стопці, і покласти у відкритому вигляді центр ігрового столу, інші роблять такий же крок.
    найстарша карта дає своєму власникові можливість зняти всі встановлені в центр карти і покласти в іншу групу. Учасник, який втратить всі карти, вибуває з гри.
  • Дев'ятка – участь беруть 3-6 гравців, використовується колода з 36 або 52 карт. Єдина мета – скинути всі наявні на руках карти. Сама старша карта – це туз, відповідно, найменша – 6 або 2, залежно від типу колоди. Починає гру той, у кого є картка 9 бубон, далі за годинниковою стрілкою гравці кладуть 8 або 10 бубон, або 9 будь-якої масті. Якщо в учасника немає потрібної карти, він пропускає хід.

Звичайно, це тільки початок списку – інші карткові ігри ви можете запустити самі прямо зараз.

.
на початок